Izabela Zeiske nagrała filmik, który podbija sieć. "Jak kocica wiję się"

Autor:
Dominika
Kowalewska
"Gogglebox. Przed telewizorem", TTV, Izabela Zeiske

Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" opublikowała niedawno wideo, które zachwyciło internautów. Jak się okazuje, nie tylko ona jest gwiazdą w sieci. W mediach społecznościowych Izabeli Zeiske można znaleźć fotografie i nagrania, na których widoczny jest jej mąż. Jak wygląda Bogusz Zeiske?

"Gogglebox. Przed telewizorem" to show, które jest istną kopalnią nietuzinkowych osobowości. Dzięki programowi stacji TTV widzowie mogli poznać charyzmatyczną Sylwię Bombę, zgrany duet Gąsieniców czy niezwykły męski team w składzie Krzysztof Ufnal, Konrad Mariański i Jakub Feliński. Fani pokochali również rodzinę Zeiske, która od kilku sezonów gości na ekranach telewizorów. Joachima Zeiske mogliśmy niedawno oglądać w programie "Nasi w mundurach", w którym to mierzył się ze swoim największym lękiem - wysokością.

Dalsza część artykułu pod wideo.

"Nasi w mundurach". Joachim Zeiske musiał pokonać lęk wysokości
"Nasi w mundurach". Joachim Zeiske musiał pokonać lęk wysokości

Iza Zeiske niczym kocica rozbawia internautów na Tik Toku

Jednak team Zeiske to nie tylko Joachim. Prym wiedzie jego mama, Izabela Zeiske, która zaskarbiła sobie serca widzów programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Praktycznie wszystkie gwiazdy show są niezwykle aktywne w mediach społecznościowych, toteż fani z radością śledzą ich codzienność. Od jakiegoś czasu Izabela Zeiske prowadzi profil na TikToku. Zebrała na nim prawie 85 tys. obserwujących. Publikuje tam nagrania, na których tańczy do popularnych utworów bądź relacjonuje romantyczne chwile z mężem.

Niedawno podzieliła się filmem, które przypadło do gustu internautom. Izabela Zeiske tańczy do utworu, którego słowa brzmią:

"Jak kocica wiję się, jestem pewna, że on wie".

Utwór disco polo jest hitem Tik Toka, toteż nie mogło zabraknąć interpretacji w wykonaniu gwiazdy "Goggleboxa".

"Kochani życie jest jedno, pełen humor i do przodu" - napisała Izabela Zeiske.

"Gogglebox". Izabela Zeiske mąż. Tak wygląda Bogusz

Choć od wielu lat Izabela Zeiske jest szczęśliwą mężatką, jej mąż Bogusz nie pojawia się w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Kobieta często chwali się wspólnymi fotografiami w mediach społecznościowych. Bogusz Zeiske występuje ponadto w nagraniach, które jego żona publikuje w sieci.

Małżonkowie są razem od wielu lat. W tym czasie wychowali nie tylko syna Joachima, ale również byli rodzicami zastępczymi. W styczniu małżonkowie wybrali się razem do Meksyku, co Izabela Zeiske relacjonowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości