Agnieszka Kotońska znacznie schudła. "Co tutaj się wydarzyło?"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Agnieszka Kotońska

Agnieszka Kotońska kolejny raz zaskoczyła swoją metamorfozą. Gwiazda TTV znana z takich produkcji jak "Gogglebox. Przed telewizorem", czy "99. Gra o wszystko" pokazała efekty swoich ćwiczeń. Wyznała, że w niecałe dwa miesiące schudła 10 kilogramów. Jak teraz wygląda?

Agnieszka Kotońska to bezapelacyjnie jedna z najbardziej znanych bohaterek programów TTV. Wraz z mężem i synem systematycznie pojawia się na szklanym ekranie. Chętnie udziela się też w mediach społecznościowych i zaprasza internautów do swojej codzienności. To właśnie tam zademonstrowała efekty swojej ciężkiej pracy nad sylwetką. 

Resztę artykuł przeczytasz pod materiałem wideo.

Agnieszka Kotońska o walce o figurę, hejcie i popularności
Agnieszka Kotońska o walce o figurę, hejcie i popularności Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem" o hejcie, figurze i popularności. Zawiodła się na znajomych?

Agnieszka Kotońska przeszła metamorfozę 

Agnieszka Kotońska wielokrotnie zaskakiwała widzów i internautów swoimi przemianami. Często bowiem decydowała się na zmianę koloru włosów, fryzury czy styl ubioru. Teraz jednak postanowiła zaskoczyć ich tym, jak podeszła do walki o upragnioną sylwetkę. W 58 dni schudła 10 kilogramów, a zdjęciem obrazującym ten sukces pochwaliła się za pośrednictwem Instagrama. 

"Co tutaj się wydarzyło? 58 dzień redukcji. -10 kg" - napisała Agnieszka Kotońska. 

Agnieszka Kotońska
Agnieszka Kotońska pokazała efekty metamorfozy Agnieszka Kotońska Źródło: Instagram

Gwiazda TTV niedawno w rozmowie z nami wyjaśniła, jak wyglądały jej diety wcześniej. Zaznaczyła bowiem, że potrafiła dużo ćwiczyć i zwracać uwagę na każdy posiłek, bu osiągnąć upragniony cel przed wyjazdem na wakacje. Później jednak wracała do poprzedniej wagi. 

- Trochę o to mi chodziło. Przez trzy miesiące ćwiczyłam, biegałam, walczyłam, jeździłam na rowerze, chodziłam na siłownię, dbałam o siebie, liczyłam kalorie, zdrowo gotowałam, nie piłam żadnych wysokoprocentowych napojów. Później pojechałam na wakacje, zrobiłam zdjęcie w bikini i co? I odpaliłam się z jedzeniem. Rzeczywiście kosztowało mnie to sporo pracy, zawzięcia się i motywacji. Ale ze mną to jest tak, że jak jadę na wakacje, to odpinam guzik od spodni. Nie mam żadnej diety, jem to, na co mam ochotę i trochę mi się przybiera. Akceptuję siebie, jestem taką kobietą, która sama siebie motywuje. Wstaję rano, podchodzę do lustra i mówię, że jestem zarąbista. Oczywiście nie jestem idealna, ale cieszę się, że jestem taka, jaka jestem - powiedziała.

Agnieszka Kotońska o sylwetce, odchudzaniu i hejcie 

Agnieszka Kotońska podczas nagrań do programu "99. Gra o wszystko" wyznała, że często mierzy się z hejtem dotyczącym tego, jak wygląda. Gwiazda TTV wyjaśniła, że rodzina jest dla niej ogromnym wsparciem, jednak słowa internautów niejednokrotnie potrafiły zranić. 

- Piszą mi różne rzeczy, że jestem brzydka, gruba, spasiona, bezzębna, zezowata. Ludzie wymyślają takie rzeczy, że to się w głowie nie mieści. Piszą, że źle noga ułożona, że wydłużam sobie ciało na zdjęciach. Ja nawet nie mam takich programów, bo nie wiem, jak ich używać. Ale jeżeli oni mają taką swoją teorię, to niech mają. Nazywali mnie kurą domową, gospochą domową, że się wybiłam na TTV. Każdy ma szansę iść na casting, zaistnieć. Ja każdemu tego życzę, żeby poszedł na casting, a później działał sobie w mediach społecznościowych. Od tego to mamy. Ale tak jak mówię, szacunek należy się w normalnym życiu, więc w instagramowym też. Ja jeszcze nigdy nie weszłam na cudzy profil na Instagramie, żeby napisać zły komentarz. Ja bym tak nie umiała, nie umiałabym zasnąć. Każda kobieta jest piękna i trzeba docenić to, co robi - powiedziała. 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/agnieszkakotonska/

Pozostałe wiadomości