Andrzej Gąsienica pokazał brata. Pod zdjęciem zabawne komentarze

"Gogglebox. Przed telewizorem". Andrzej Gąsienica szuka śniegu
"Gogglebox. Przed telewizorem". Andrzej Gąsienica szuka śniegu
Źródło: Facebook @Gogglebox. Przed telewizorem - Program TTV
Andrzej Gąsienica z "Gogglebox. Przed telewizorem" na co dzień mieszka w Zakopanem. I choć wydawałoby się, że pod samiuśkimi Tatrami śnieg jest zawsze, to w tym roku fani zimowego szaleństwa muszą udać się znacznie wyżej na poszukiwania białego puchu. Andrzej Gąsienica donosi, że w Zakopanem nie ma czego odśnieżać! Przy okazji gwiazdor "Gogglebox" pochwalił się bratem.

Andrzej Gąsienica jest jednym z bohaterów popularnego programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Razem z żoną Katarzyną Gąsienicą tworzą jeden z najbardziej lubianych duetów w show. Małżonkowie na co dzień mieszkają w Zakopanem i wychowują dwoje dzieci. Oboje są aktywni w mediach społecznościowych, które z zainteresowaniem śledzą fani formatu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Anna Renusz i Mateusz "Tarzan" Leśniak z "Królowych życia" o relacji
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Gogglebox. Przed telewizorem". Andrzej Gąsienica wyruszył na poszukiwanie śniegu

Nowy rok przywitał Polaków w wyjątkowy sposób. Szturmem ruszyliśmy na noworoczne spacery, które odbywały się w iście wiosennej atmosferze. W większości zakątków kraju odnotowano temperatury znacznie powyżej 10 stopni Celsjusza. Wciąż na próżno szukać śniegu na chodnikach, choć co jakiś czas zdarzają się jego opady. Trzeba przyznać, że zima w tym nowym roku jest wyjątkowo łagodna. I choć wydawałoby się, że w podtatrzańskich miejscowościach śniegu powinien być dostatek, nic bardziej mylnego! Andrzej Gąsienica z "Gogglebox" wybrał się z bratem Jakubem na jego poszukiwanie.

"Gdzie ta zima się ją pytam? Styczeń +10°C. Łopaty przygotowane, żwir do sypania chodnika kupiony, budziki na rano do porannego odśnieżania ustawione i co? I kruca ni ma śniega. Jak żyć?" - zapytał Jędrek z "Goggleboxa".

Internauci od razu zauważyli, że bracia nie są do siebie za bardzo podobni. Z komentarzy dowiadujemy się, że Andrzej Gąsienica jest od brata młodszy.

"Co on taki mały przy tobie? Wszystko mu wyżerałeś w dzieciństwie i nie urósł. Ja jestem najstarsza z 5-ciorga rodzeństwa i wszyscy są mniejsi ode mnie" - napisała jedna z internautek.

"Ja najmłodszy. Ten obok mnie akurat 5 lat starszy" - odpowiedział kobiecie.

"A brat to z innej parafii chyba" - zwróciła uwagę inna fanka.

Zgadzacie się, że panowie nie są do siebie podobni?

"Gogglebox. Przed telewizorem". Andrzej Gąsienica o formie

Pod zdjęciem jeden z internautów zaczepił Andrzeja Gąsienicę i wspomniał o jego wyglądzie. Mężczyzna jest znajomym gwiazdora "Gogglebox" i to całkiem bliskim, bo ten ma świadkować na jego ewentualnym ślubie. Panowie postanowili pożartować i wymienić się kilkoma kąśliwymi uwagami.

"Lepiej rób formę, bo jak się będziesz prezentować jako świadek" - napisał internauta.

"Spokojnie. Zanim uzbierasz to forma będzie" - odpowiedział Andrzej Gąsienica.

To nie koniec uszczypliwości. W kolejnym wpisie ten sam życzliwy kumpel stwierdził coś zgoła bardziej brutalnego.

"Cycki ci opadły i bęben rośnie. A Kuba formę trzyma" - napisał.

"To wiatr zawiewa pod koszulkę i tak ci się wydaje" - zripostował gwiazdor "Gogglebox".

"Gogglebox. Przed telewizorem". Andrzej Gąsienica o życiu w Zakopanem

Andrzej Gąsienica w rozmowie z nami zdradza, jak mieszka się w samym centrum Zakopanego. Miejscowość uznawana jest za stolicę sportów zimowych, a także za idealne miejsce do spędzenia letniego popołudnia po przygodach na szlaku. Jednym słowem - w Zakopanem zawsze jest masa turystów.

- Jeżeli całe życie żyjesz w Zakopanem, to jesteś przyzwyczajony do tych turystów i są okresy, w których wiesz, żeby na przykład na miasto się nie wybierać. My mieszkamy 4 minuty od centrum, a w sezonie letnim, jak nie mam potrzeby, to potrafię 2-3 tygodnie nie być na Krupówkach. Mamy ten komfort, że mamy dom, ogród i to wszystko jest obrośnięte tujami, więc mimo że jesteśmy w centrum, mamy taki swój azyl - powiedział Andrzej Gąsienica.

Bez czego nie wyobraża sobie życia? Jak poznał żonę Katarzynę? Tego dowiecie się tylko na cozatydzien.tvn.pl:

Andrzej Gąsienica z "Gogglebox" o tym, jak poznał żonę. Historia jak z filmu

"Gogglebox". Katarzyna Gąsienica, Andrzej Gąsienica
Andrzej Gąsienica z "Gogglebox" o tym, jak poznał żonę. Historia jak z filmu
Andrzej Gąsienica z "Gogglebox. Przed telewizorem" w rozmowie z Dominiką Kowalewską z cozatydzien.tvn.pl opowiada o pierwszym spotkaniu z Katarzyną Gąsienicą, o tym, jak mama zareagowała na nową współlokatorkę oraz o codzienności w sercu Tatr.
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Facebook @Gogglebox. Przed telewizorem - Program TTV

podziel się:

Pozostałe wiadomości