Iza Zeiske przygotowuje się do Wielkanocy. Postawiła na nowy look

Iza Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" przygotowuje się do Wielkanocy. Postawiła na nowy look
Iza Zeiske przygotowuje się do Wielkanocy. Postawiła na nowy look
Źródło: Materiały prasowe TTV
Iza Zeiske przygotowuje się do Świąt Wielkiej Nocy. Jednak nie samym sprzątaniem i gotowaniem żyje człowiek! Zdecydowała się zrobić coś dla siebie i udała się do fryzjera. Bohaterka "Gogglebox. Przed telewizorem" pochwaliła się efektem metamorfozy.

Iza Zeiske zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Wraz z bliskimi komentuje to, co w polskiej telewizji popularne, nie tylko ze względu na dobrą zabawę, ale również kontrowersyjny charakter programów. Iza Zeiske cieszy się sympatią widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą jej codzienność.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Izabela Zeiske o relacji z adoptowanymi dziećmi. Wciąż mają kontakt

"Gogglebox. Przed telewizorem". Iza Zeiske była u fryzjera

Przed nami Wielkanoc. Gwiazdy powoli przygotowują się do rodzinnych spotkań i radosnego świętowania. Iza Zeiske postanowiła przed okołoświątecznym rozgardiaszem wstąpić na chwilę przyjemności. Oddała się w ręce profesjonalisty i postanowiła pochwalić się efektami metamorfozy. Zresztą nie pierwszy raz! Iza Zeiske często dzieli się z internautami codziennością, relacjonując nie tylko chwile spędzane w domowym zaciszu, ale również wakacyjne wojaże.

Bohaterka "Gogglebox. Przed telewizorem" zgromadziła całkiem pokaźną rzeszę fanów. Internauci kibicowali mamie Izy Zeiske, gdy ta trafiła do szpitala i cieszyli się, gdy jej zdrowie wróciło do normy. Toteż z zainteresowaniem śledzić będą okołoświąteczne przygotowania, które dla kobiety mają spore znaczenie. Rozpoczęła je od Niedzieli Palmowej, podczas której wybrała się na tradycyjne święcenie palmy.

"Kochani, dzisiaj Niedziela Palmowa, która rozpoczyna przygotowania do wielkich Świąt Wielkanocnych. Palemki już macie?" - napisała.

Jednak nie tylko przygotowaniami, sprzątaniem i gotowaniem człowiek żyje. Czasem trzeba zrobić coś dla siebie. I w tym Wielkim Tygodniu Iza Zeiske udała się do fryzjera. Efekt? Sami oceńcie!

"Gogglebox. Przed telewizorem". Iza Zeiske wyszła od fryzjera
"Gogglebox. Przed telewizorem". Iza Zeiske wyszła od fryzjera
"Gogglebox. Przed telewizorem". Iza Zeiske wyszła od fryzjera
Źródło: Instagram @iza_zeiske

"Gogglebox. Przed telewizorem". Izabela Zeiske uległa wypadkowi na planie show

W wiosennej ramówce na antenie stacji TTV zadebiutował 3. sezon show "99 - Gra o wszystko. VIP". Tym razem gwiazdy stacji zaprosiły bliskich i to z nimi zmierzyli się w najtrudniejszych konkurencjach. Tak oto w show u boku Izabeli Zeiske znalazł się jej mąż Bogusz. Małżonkowie już w pierwszej konkurencji musieli zmierzyć się z trudnym doświadczeniem. Zanim para ruszyła zza linii startu, znajdująca się na plecach Bogusza Izabela zsunęła się, upadając na ziemię. Uderzyła głową na tyle mocno, że doszło do rozcięcia skóry i krwawienia. Do uczestniczki szybko podbiegli sanitariusze, którzy po wstępnych oględzinach zabrali bohaterkę "Gogglebox. Przed telewizorem" do szpitala. Decyzją produkcji konkurencja została odwołana, a Izabela i Bogusz Zeiske zakończyli udział w show.

Niedługo później Izabela Zeiske opublikowała wpis, w którym opowiedziała o zdarzeniu. Bohaterka "Gogglebox. Przed telewizorem" wyjawiła, że podczas upadku nie tylko rozcięła skórę, ale również złamała kręg szyjny. To uniemożliwiło jej dalszy udział w programie. Co na to internauci? Jak się okazuje, Iza Zeiske musiała zmierzyć się z hejtem!

"Otrzymałam dużo życzliwych słów wsparcia, za co serdecznie dziękuję. Ale też słów, w które aż nie chce się wierzyć, że pochodzą od ludzi. Pytam, czy człowiek, zdrowy, radosny, pełen energii i mający 60 lat nie ma prawa już istnieć w społeczeństwie? Nie może podejmować wyzwań? Może jego poddać eutanazji, bo przeszkadza? Co to za społeczeństwo, gdzie nie szanuje się ludzi starszych, dzieci i zwierzęta? Do czego to doprowadzi? Ludzie złośliwość, zawiść kładzie wam bielmo na oczach i sercu" - napisała ostro.

Fundacja TVN 1,5%
Fundacja TVN 1,5%

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe TTV

podziel się:

Pozostałe wiadomości