Kasia i Jędrek z "Gogglebox" skończyli budowę. Pokazali gąsienicówkę w całej okazałości

Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie
Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie
Źródło: Player
Katarzyna Gąsienica znana jest dobrze widzom TTV z udziału w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Ostatnimi czasy dzieliła się z fanami postępami związanymi z budową domku letniskowego. Razem z mężem postanowili stworzyć miejsce, gdzie będą mogli uciec od miejskiego zgiełku i zatopić się w spokoju otaczającej natury. Wreszcie chatka jest już gotowa.

Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie dali się poznać widzom w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Choć w jednym z wywiadów mężczyzna przyznał, że początkowo nie cieszyli się sympatią fanów show, z czasem przekonali do siebie nawet tym bardzo opornych. Od tamtej pory mogliśmy oglądać ich nie tylko na kanapie komentujących programy telewizyjne, ale duet mógł się również sprawdzić z tej drugiej strony. Tak oto wzięli udział m.in. w show "99 - Gra o wszystko. VIP", a także zmierzyli się z własnymi słabościami w wyścigu "Azja Express".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Andrzej i Katarzyna Gąsienicowie
Andrzej i Katarzyna Gąsienicowie zdradzili, że w trakcie kręcenia "Azji Express" przekupywali ludzi oscypkami

"Gogglebox. Przed telewizorem". Gąsienicowie skończyli budowę domu

Po kilku miesiącach pełnych trudów i wysiłku, małżonkowie z dumą ogłosili zakończenie prac nad nowym góralskim azylem. Katarzyna Gąsienica nieustannie dzieliła się postępami budowy na Instagramie, a teraz z dumą prezentuje efekt końcowy. Obserwatorzy nie kryją zainteresowania, a niektórzy nawet pytają o możliwość wynajęcia tego uroczego letniego siedliska, które jednak, jak się okazuje, ma jedynie 35 metrów kwadratowych.

Na najnowszym zdjęciu możemy podziwiać cały domek w pełnej okazałości. Z zewnątrz jest on utrzymany w stylu nawiązującym do góralskiej tradycji. Wykonany jest w całości z drewna, z dużymi oknami na całej wysokości z jednej strony. Szczególną uwagę przyciągają także bogato zdobione drzwi, stworzone przez ojca Katarzyny, który jest doświadczonym stolarzem.

Obecnie para spędza przedświąteczny czas w nowym góralskim azylu, ciesząc się efektami własnej pracy i ciesząc się w magiczną atmosferą świąt.

"Gogglebox. Przed telewizorem". Jak wygląda wnętrze gąsienicówki?

Także wnętrze gąsienicówki utrzymane jest w góralskim klimacie, który Gąsienicowie tak bardzo kochają. Są bogato zdobione dywany, obrazy przedstawiające malownicze tatrzańskie pejzaże czy liczne poduszki z charakterystycznym ornamentem.

Budowa wzbudzała tak duże zainteresowanie internautów, że Gąsienicowie postanowili założyć oddzielny profil w mediach społecznościowych. Tam znajdziemy liczne fotografie nie tylko wnętrza, ale również otaczającej dom przyrody.

Na zdjęciach Katarzyna Gąsienica uwieczniła m.in. salon. Urządziła go, stawiając na rośliny, poduszki i obrazy. We wnętrzu znalazł się też duży narożnik i piękny stolik kawowy. Mebel wykonany jest z drzewa nieprzerobionego — są to dwa tzw. naturalne plastry drewna, stanowiące wycinek pnia.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości