Jędrek Gąsienica na zdjęciu z 2012 r. Fani zaskoczeni jego wyglądem. "Nie poznałabym"

Jędrzej Gąsienica na zdjęciu sprzed lat. Poznajecie go?
Jędrzej Gąsienica na zdjęciu sprzed lat. Poznajecie go?
Źródło: x-news
Jędrek Gąsienica podzielił się ostatnio z internautami swoim zdjęciem sprzed 11 lat. Musimy przyznać, że uczestnik "Gogglebox. Przed telewizorem" przeszedł w ostatnich latach sporą metamorfozę. Zobaczcie sami.

Andrzej i Kasia Gąsienicowie to dobrze znane wszystkim widzom TTV małżeństwo, które już od kilku lat możemy oglądać w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Para doczekała się dwójki dzieci, które wychowuje w Zakopanem.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Andrzej i Katarzyna Gąsienicowie
Andrzej i Katarzyna Gąsienicowie zdradzili, że w trakcie kręcenia "Azji Express" przekupywali ludzi oscypkami

Jędrek Gąsienica pokazał zdjęcie sprzed lat

Ostatnio widzowie stacji TVN mogli lepiej poznać tę zwariowaną parę z Zakopanego, gdyż wzięli udział w ostatniej edycji programu "Azja Express". Małżeństwo dzielnie znosiło trudny codzienności, a także sprawnie wykonywali zadania, jednak odpadli przed półfinałem.

Jędrek Gąsienica w programie szczególnie zachwycił widzów swoim nietuzinkowym poczuciem humoru. Internauci bacznie śledzą jego życie w mediach społecznościowych i wyczekują nowych wpisów. Ostatnio uczestnik powrócił wspomnieniami do przeszłości i pokazał swoje zdjęcie sprzed lat.

Jak możemy przeczytać na zdjęciu, fotografia została wykonana 11 lat temu.

"Co to za przystojniak? Znalezione gdzieś w odmętach telefonu" - napisał Jędrek Gąsienica.

Jędrek Gąsienica na zdjęciu sprzed lat
Jędrek Gąsienica na zdjęciu sprzed lat
Jędrek Gąsienica na zdjęciu sprzed lat
Źródło: Instagram

W sieci dość szybko pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy nie kryli rozbawienia.

"Coo to za przystojniak", "Matko, nie poznałabym cię", "Bez brody wyglądasz jak student", "Jaki młodziutki" - pisali.

Jędrek Gąsienica oświadczył się w nietypowy sposób

Kilka miesięcy temu Jędrek Gąsienica w rozmowie z nami uchylił rąbka tajemnicy i powiedział, jak oświadczył się ukochanej Kasi.

- Poszedłem rano kupić pierścionek. Kaśka o tym wiedziała, ale udawałem, że poszedłem po coś innego. Poszliśmy w góry nad Kalatówki, to był marzec, było pięknie, ale tam się nie oświadczyłem, bo wiedziałam, że ona wie. Wróciliśmy tacy zmęczeni, położyliśmy się do łóżka i oglądaliśmy kabarety i tak na leżąco zapytałem się jej, czy wyjdzie za mnie. Ona zapytała, czy mam pierścionek i ja wtedy wyciągnąłem go spod poduszki i powiedziałem "mam". I przyjęła — odpowiedział.

Uczestnik "Gogglebox" powiedział również, jak przedstawił wybrankę swojej rodzinie.

- Nie pamiętam, jak poznała moich braci, ale z mamą było tak, że ona szukała pracy w Zakopanem i mieszkała w pensjonacie. Ja wtedy jeździłem z kinem objazdowym, ale kiedy wróciłem do domu, poszedłem do tego pensjonatu, wziąłem jej różową walizkę, spakowałem ją do niej i zabrałem do mnie. Przyszliśmy do domu i powiedziałem mamie: "Mamo, to jest Kasia. Będzie z nami mieszkać". I wtedy mama poznała Kaśkę. Mama jest w miarę liberalna, a jeśli nie była, to przy mnie się bardziej zrobiła (śmiech) - powiedział.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości