Marek Morus relacjonuje spełnianie marzenia. Wykonał już specjalistyczne badania

"Kanapowcy". Marek Morus
"Gogglebox". Marek Morus dziewczyna
Źródło: x-news
Marek Morus niedawno za pośrednictwem InstaStories odniósł się do hejtu, który co jakiś czas pojawia się na jego profilu w mediach społecznościowych. W długiej wypowiedzi zaznaczył, że nie ma zamiaru sugerować się opinią innych ludzi i będzie dumnie kroczył przed siebie, realizując kolejne marzenia. Jedno z nich nawet, rozpocznie już lada moment. Wykonał specjalistyczne badania. "Jest lepiej, niż dobrze" - powiedział.

Marek Morus jest znany widzom TTV z takich programów jak "Gogglebox. Przed telewizorem", "99 - gra o wszystko. VIP", czy "Kanapowcy". Mężczyzna szybko zaskarbił sobie sympatię Polaków, którzy tłumnie przybyli również na Instagram i Facebooka, by obserwować jego poczynania w świecie internetu. To właśnie oni mogą na bieżąco oglądać jak realizuje kolejne etapy spełniania marzenia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

99_MORUSWOJDA_DEPRESJAZARECZYNY
Marek Morus o zaręczynach z partnerką. Jak zareagowała?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marek Morus z TTV spełni swoje marzenie. O czym mowa?

Marek Morus, choć doskonale czuje się przed kamerą, z rozwagą podchodzi do tego, jakie treści publikuje w mediach społecznościowych. Rzadko pokazuje się ze swoją ukochaną i stroni od udzielania wywiadów. Jakiś czas temu zdecydował się jednak na wyjątek i odniósł się do hejtu, który pojawił się na jego instagramowym profilu. Jeden z internautów postanowił bowiem skrytykować go za to, jak wygląda.

"Chciałbym też dodać, jeśli chodzi o moje zęby. Bo jedna Pani się upominała, żebym sobie wyprostował. To: prędzej czy później przyjdzie taka opcja, że je sobie wyprostuję. Albo pójdę na jakąś awanturę, gdzie zostaną wybite, a później wstawione nowe. Mogłem to zrobić wcześniej, ale niestety nie było mnie na to stać. A teraz wolę sobie zrobić prawo jazdy, którego nie mam, bo też nie miałem pieniędzy na to, niż wyprostować zęby. Wszystko przyjdzie z czasem, albo w ogóle tego nie zrobię. Nie wiem, czy tak naprawdę kogoś to uwiera, że mam krzywy zgryz. Jeżeli tak, to przepraszam serdecznie tego kogoś, że mam krzywe zęby. [...] Zastanawiam się jeszcze nad tym, czy nie pojechać do Turcji i nie zrobić sobie przeszczepu, żeby ludziom nie przeszkadzało, że delikatnie robią mi się zakola" - powiedział żartobliwie.

Marek Morus przygotowuje się do spełnienia marzenia. Zrobił już badania

Jak się okazało, jednym z marzeń Marka Morusa jest zrobienie kursu umożliwiającego prowadzenia auta. Poczynił już nawet pierwsze kroki w tym kierunku i udał się na serię badań. Postanowił to również relacjonować na swoim profilu na Facebooku.

"Mam papiery od lekarza. Nie jestem daltonistą, nie mam żadnych innych problemów z oczami, poza tym, że będę musiał prowadzić w okularach, gdyż mam wadę wzroku. Nie jest to astygmatyzm, więc jest lepiej, niż dobrze" - powiedział.

Szybko pojawiły się komentarze od obserwatorów.

"Gratulacje! Trzymam kciuki" - czytamy.

"Dobry wybór. Na pewno sprawnie Ci pójdzie z prawkiem" - dodał znajomy uczestnika "Gogglebox. Przed telewizorem".

Jak zapowiada gwiazdor TTV, jego obserwatorzy mogą spodziewać się kolejnych filmów, w których pokaże swoje perypetie podczas nauki jazdy samochodem.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości