Jacy goście pojawili się w dotychczasowych odcinkach "Top Model"?

"Top Model" Ralph Kaminski
"Top Model" Ralph Kaminski
Źródło: TVN
12. sezon "Top Model" wciąż trzyma w napięciu – w każdym odcinku pojawiają się ciekawe zadania, a barwne osobowości, zarówno uczestników, jak i jurorów, sprawiają, że emocji nie brakuje. Na planie programu często zjawiają się też goście specjalni, którzy nie tylko wprowadzają dużo świeżej energii, ale też udzielają cennych, profesjonalnych rad. Jakie sławy i autorytety zaskoczyły nas swoją obecnością w 12. edycji show?

Uczestnicy "Top Model" zawsze mogli liczyć na to, że na planie programu poznają wiele ciekawych osób – zarówno ze świata mody, jak i szeroko rozumianego show-biznesu. W przeszłości modowe reality-show odwiedzili m.in. Anja Rubik, Monika Jagaciak, Gosia Baczyńska, Żabson, Aleksandra Adamska, Małgorzata Socha, Ewa Farna, Julia Wieniawa, Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Kasia Struss i Magdalena Frąckowiak.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

230905_tm_krupy_www
Joanna Krupa z siostrą Martą odpowiadają na pytania
Źródło: K. Wilczyńska, M. Mańkowska, I. Sioch, R. Rutkowski / tvn.pl

Znani i lubiani w 12. sezonie "Top Model"

Nazwiska wymienione powyżej to oczywiście tylko część bardzo długiej listy gości specjalnych "Top Model", w 12. sezonie mocno się ona wydłużyła. W odcinku dziewiątym w programie pojawił się Maciej Musiał. Pomagał uczestnikom przy nagrywaniu modowego wideo, dla którego inspiracją były różne dyscypliny sportu. Przy okazji tej wizyty wyszło na jaw, że wielką fanką młodego aktora jest jedna z początkujących modelek...

Z kolei w odcinku piątym gościem specjalnym był Ralph Kaminski, przygotowywał grupę do nagrania modowego wideo – pomógł opanować choreografię, a następnie wspierał uczestników na planie. Drugą gościnią okazała się Julia Wieniawa, która namawiała młodych modeli do większej wiary w siebie, a także udzielała im rad, jak radzić sobie z hejtem i nieprzychylnymi komentarzami na swój temat.

"Top Model" 12 – plejada gwiazd

W ciekawych gości specjalnych obfitował odcinek ósmy sezonu 12. W doskonałej prezentacji podczas rodzinnej sesji z bliskimi pomagały uczestnikom Joanna Krupa z siostrą Martą, a także Ewa Chodakowska z siostrzenicą Vanessą. W tym samym odcinku na planie pojawiły się również m.in. Magdalena Boczarska pomagająca modelom i modelkom pozować w scenie namiętnego flamenco oraz Helena Englert, która służyła wsparciem przy kręceniu wideo w ramach ważnej kampanii społecznej.

"Top Model" – zasady. Gdzie oglądać?

Goście specjalni często pomagają uczestnikom z zadaniami eliminacyjnymi, służąc im swoim doświadczeniem i obyciem scenicznym. Po tym, jak wyłonieni w castingach kandydaci zamieszkują razem w domu modelek i modeli, rywalizują ze sobą o przejście do kolejnych etapów programu. O odpadnięciu decydują jurorzy. W finale na żywo, w którym można wygrać m.in. 200 tys. zł, zwycięzcę wybierają natomiast telewidzowie. W formacie mogą wziąć udział zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Kolejne, premierowe odcinki programu "Top Model" pokazywane są na antenie TVN w soboty o godz. 20.00. Poszczególne odcinki zarówno aktualnego sezonu, jak i poprzednich edycji można obejrzeć również na platformie VOD Player.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Reszke

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości