Gwiazda TTV spodziewa się dziecka [TYLKO U NAS]

Gwiazdy TTV
Gwiazda TTV spodziewa się dziecka
Źródło: X-News
Widzowie pokochali bohaterów produkcji TTV. Z radością wyczekują kolejnych odcinków programów takich jak "Gogglebox. Przed telewizorem", czy "99. Gra o wszystko". Jak się okazało, wielka rodzina TTV niedługo się powiększy. Gwiazda znana z kilku programów spodziewa się bowiem potomka. "Ponad rok staraliśmy się o dziecko. Moja choroba, endometrioza, dodatkowo bardzo utrudniła sprawę" - powiedziała.

Życie uczestniczki programu "Gogglebox. Przed telewizorem" niedługo zmieni się nie do poznania. W rozmowie z nami opowiedziała o radosnej nowinie i o tym, jak czuje się w ciąży. Niestety, stan błogosławiony jej nie rozpieszcza.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Jan Kliment czule o ciąży ukochanej. Zdradza, co jeszcze zmieni się w ich życiu
Jan Kliment to juror "Mam talent!", który ogłosił, że jego żona Lenka spodziewa się ich pierwszego dziecka. Tancerz z radością mówi o oczekiwaniu na potomka, zdradził, czy czeka bardziej na chłopca czy dziewczynkę. Jego odpowiedź zaskakuje.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Gogglebox. Przed telewizorem". Wiktoria Gromadzka jest w ciąży

Wiktoria Gromadzka jest w ciąży. To właśnie ona razem z ukochanym, Dominikiem Gumiennym, występują systematycznie w "Gogglebox. Przed telewizorem". Para niedawno pojawiła się też na nagraniach do nowej edycji "99. Gra o wszystko. VIP". Już wtedy, podczas rozmowy z Dagmarą Olszewską zakochani wyjawili, że marzą o wielkiej, szczęśliwej rodzinie. Jak się okazało, marzenie to ma się niedługo spełnić.

- Bardzo długo się staraliśmy. I chociaż fizycznie czuję się tragicznie, to staram się z tego, jak najbardziej cieszyć. Bardzo boli mnie brzuch, niemal cały czas mam mdłości, sporo śpię. Jest ciężko, podziwiam kobiety, które to przeszły i zazdroszczę tym, które tego nie doświadczyły. Ale z tego, co kilka świeżo upieczonych mam mi powiedziało, bardzo możliwe, że te dolegliwości ustąpią po 3. miesiącu — powiedziała nam Wiktoria. 

Wiktoria Gromadzka i Dominik Gumienny
Wiktoria Gromadzka i Dominik Gumienny spodziewają się dziecka
Wiktoria Gromadzka i Dominik Gumienny
Źródło: X-News

Gwiazda TTV wyjaśniła, że od ponad roku starała się o zajście w upragnioną ciążę. Wyjaśniła też, że choć choruje na endometriozę, wierzyła, że będzie dane jej zostać mamą i już w 2022 roku zaczęła planować logistykę związaną z przyjściem dziecka na świat.

- Dla nas to było zaskoczenie i niezaskoczenie. Cały zeszły rok planowaliśmy jak to logistycznie ogarnąć, pogodzić z pracą i życiem. Ponad rok staraliśmy się o dziecko. Moja choroba, endometrioza, dodatkowo bardzo utrudniła sprawę. Po kilku miesiącach prób dotarło do mnie, że w ogóle nie mam wpływu na to, co się wydarzy i że życie jest pełne niespodzianek. Jak tylko się dowiedziałam, to chciałam wszem, wobec wykrzyczeć i powiedzieć o swoim szczęściu. Ale Dominik mnie zatrzymał, powiedział, że musimy zachować spokój i podejść do tego na spokojnie — powiedziała.  

Wiktoria Gromadzka o ciąży

Wiktoria w rozmowie z Dagmarą Olszewską wyznała też, że gdy tylko poczuje się lepiej, chce zacząć udostępniać serię materiałów obrazujących, jak wygląda prawdziwe oblicze ciąży. Zaznacza jednak, że mimo złego samopoczucia, cieszy się każdą chwilą i tym, że będzie mogła spełnić jedno ze swoich największych życiowych marzeń.

- Mam taki plan, żeby nagrać kilka filmików i pokazać prawdziwą stronę ciąży, to jak przebiega u mnie. Nawet ostatnio jak rozmawiałyśmy, mówiłam Ci, że moim marzeniem jest dom, gromadka psów i dzieci. Niedawno przygarnęliśmy pieski, a teraz pojawi się jeszcze dzieciątko. Więc mówimy między sobą z Dominikiem, że ten rok zaczął się od spełnienia naszych największych marzeń — dodała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: X-News

podziel się:

Pozostałe wiadomości