Dominika skomentowała intymne zbliżenie Oliwii i Kuby. "Zbiera mi się na wymioty"

"Hotel Paradise 5". Dominika komentuje zbliżenie Kuby i Oliwii
"Hotel Paradise 5". Dominika komentuje zbliżenie Kuby i Oliwii
Źródło: Instagram @hotelparadise.tvn7
Dominika Stosio z "Hotelu Paradise 5" odpadła z programu, ale nie to rozczarowało ją najbardziej. Była uczestniczka show skomentowała intymne zbliżenie Oliwki i Kuby. Dziewczyna otwarcie przyznała, co sądzi o zachowaniu byłego partnera i przyjaciółki. Padły mocne słowa!

Mieszkańcy "Hotelu Paradise" nie wiedzą, co to rajski spokój. Poczucie bezpieczeństwa zakłóca im piękna, lecz podstępna Klaudia El Dursi, która rzuca im wyzwanie za wyzwaniem. Z drugiej strony sami uczestnicy pakują się w kłopoty. Dominika Stosio, Oliwia Gruszecka i Kuba Sobczak są bohaterami kolejnej dramy w show. Kuba otrzymał immunitet, który okazał się dla niego bardziej karą niż nagrodą. Niestety Dominika musiała opuścić program, na co zareagowała bardzo emocjonalnie, bo przyjechała stworzyć w Panamie prawdziwą relację. Kuba był tak zaskoczony przebiegiem zdarzeń, że nie potrafił uzasadnić, dlaczego stanął za Oliwką na kolejnym Rajskim Rozdaniu. Oszołomienie trwało i trwało, aż tu nagle... kamery zarejestrowały intymne zbliżenie Oliwii i Kuby w łazience.

"Hotel Paradise". Dominika komentuje intymne zbliżenie Kuby i Oliwki

Dominika wiedziała, że nie może ufać Kubie, ale czuła do niego słabość. Chłopak wielokrotnie sprawiał jej przykrość swoim mało eleganckim zachowaniem. Wydawało się, że Kuba szczerze przejął się odejściem swojej partnerki z show. Gdy Dominika była zagrożona, a on otrzymał immunitet, z jego ust padły ważne słowa.

"Wygrałem, a teraz mogę stracić ciebie" - odparł, przytulając piękną blondynkę.

Niestety jego późniejsze zachowanie pokazało, że szybko zapomniał o dziewczynie. Gdy ponownie znalazł się w jednej sypialni z Oliwią, między nimi zaiskrzyło i doszło do intymnej sytuacji. Dominika przekazała nam smutną refleksję na temat zachowania tej dwójki.

"Co do dzisiejszego odcinka, wiem, że czekacie na moją reakcję — mogę tylko powiedzieć, że przeżyłam szok, a jednocześnie zażenowanie. Nie będę tego komentowała. Czekam na dalsze rozwinięcie w kolejnych odcinkach. Sytuacja ta utwierdziła mnie w tym, ze każde słowo wypowiedziane przez tę dwójkę w moją stronę było fałszywe. Jestem zła na siebie, że w tamtym momencie moja intuicja mnie zawiodła. Patrząc na to wszystko, zbiera mi się na wymioty" - powiedziała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

CZTTVN7_NANALUKASZ
Nana i Łukasz z "HP". Romans w programie vs. realny związek
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Rajskie Rozdanie rozdzieliło pary

Podwójne Rajskie Rozdanie wywróciło "Hotel Paradise" do góry nogami. Najpierw panie podchodziły do panów i wtedy Sevag stanął przed dylematem: Wiktoria czy Dominika. Odrzucił tę drugą. Klaudia El Dursi miała dla uczestników niespodziewaną wiadomość. Zarządziła drugie Rajskie Rozdanie. Kuba był bezpieczny, a Grzegorz otrzymał immunitet. Teraz to panowie wskazali swoje partnerki, ale musieli stworzyć całkiem nowe relacje. Tym samym Jay i Eliza zostali rozbici. Odparł Sevcio, który stanął za Mariką razem z Konradem.

Oto nowe pary:

Kuba i Oliwia

Grzegorz i Laura

Jay i Wiktoria

Konrad i Marika

Michał i Eliza

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @hotelparadise.tvn7

podziel się:

Pozostałe wiadomości