Kuba i Oliwia z "HP" poszli na całość, łamiąc serce Dominice. Teraz komentują

Oliwia i Kuba z "Hotelu Paradise"
Oliwia i Kuba z "Hotelu Paradise"
Źródło: instagram.com/oliwia_hotelparadise5official/
Gorąca noc Kuby i Oliwki jest tematem numer jeden wśród fanów "Hotelu Paradise". I trudno się dziwić. Jest wokół tego sporo kontrowersji i złamane serce Dominiki w tle. Teraz para postanowiła się odnieść do zapytań widzów. Co powiedzieli? 

W "Hotelu Paradise" nigdy nie było tak gorąco. Tuż po prawdopodobnie najmocniejszym Rajskim Rozdaniu wszystkich polskich edycji programu doszło do zbliżenia pomiędzy Oliwią i Kubą. I wszyscy pewnie byliby szczęśliwi, że w raju pojawiły się prawdziwe uczucia, gdyby nie fakt, że Kuba kilka godzin wcześniej budował poważną relację z Dominiką, a Oliwia twierdziła, że poza programem nie chciałaby mieć z nim nic wspólnego. 

"Hotel Paradise". Gorąca noc i słone łzy

Tuż po Rajskim Rozdaniu, na którym odpadła Dominika, Klaudia El Dursi poinformowała uczestników, że za chwilę ponownie nastąpi przeparowanie. Szkopuł polegał na tym, że mężczyźni nie mogli stanąć za swoimi obecnymi partnerkami. I to właśnie z tego powodu Kuba stanął za Oliwią. Choć początkowo oboje twierdzili, że nie wiedzą i nie rozumieją, jak do tego doszło, szybko okazało się, że chodzi o przyciąganie. Chemia była tak silna, że już tej samej nocy doszło między nimi do zbliżenia, co złamało serce Dominice, która w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl powiedziała wprost, że nie czuje się dobrze z tym, co zobaczyła.

K El Dursi - Czy ma z kims kontakt_
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami

"Co do dzisiejszego odcinka, wiem, że czekacie na moją reakcję — mogę tylko powiedzieć, że przeżyłam szok, a jednocześnie zażenowanie. Nie będę tego komentowała. Czekam na dalsze rozwinięcie w kolejnych odcinkach. Sytuacja ta utwierdziła mnie w tym, ze każde słowo wypowiedziane przez tę dwójkę w moją stronę było fałszywe. Jestem zła na siebie, że w tamtym momencie moja intuicja mnie zawiodła. Patrząc na to wszystko, zbiera mi się na wymioty" - powiedziała Dominika w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Teraz głos zabrali również Kuba i Oliwia, publikując wspólne zdjęcia z wyjazdu do Zakopanego na urodziny Laury.

"Hotel Paradise". Oliwia i Kuba przerwali milczenie. Zabrali głos w sprawie upojnej nocy

Kuba tuż po emisji odcinka opublikował zdjęcie z Oliwką i... był dość ostrożny w swoim komentarzu.

"W dzisiejszym odcinku jest wszystko. Najgrubsze Rajskie, na którym byłem. Tyle niespodziewanych rzeczy się wydarzyło, że ciężko to skomentować. Pralka emocjonalna ON. Przykro mi, że odpadają Dominika i Sevag. Bo byli mi bliscy i mieliśmy dobry kontakt. Na rajskim rozdaniu podszedłem do Olivki dlatego, że była jedyną kobietą, z którą mogłem stworzyć parę. Kto się czubi, ten się lubi" - napisał.

Głos zabrała również Oliwka, która napisała trochę więcej.

"Byłam zła. Byłam bardzo zła. Nie wiedziałam co robić tak naprawdę. Za bardzo wszystko siedziało mi w głowie. Dlatego pomyślałam, ze najlepiej będzie, jak nie zrobię nic, lecz emocje ciągle we mnie z dnia na dzień były coraz większe. Było mi bardzo przykro, lecz jestem osobą, która nie pokazuje swoich prawdziwych emocji obcym ludziom i trzymam wszystko w sobie. Jak jestem sama to od razu wszystko wypływa samo. Od początku, gdy weszłam do hotelu miałam tylko go w głowie. Niestety nasze drogi musiały się rozejść na siłę jak każdy wie, a jak nie to przypomnę, że zostaliśmy rozbici. Wtedy też doszło do mnie, że to nie jest sielanka, tylko gra. Chcesz to walcz. Wybierz czy jesteś lwem, czy owcą. A to już w Twoich rękach pozostanie jak dalej się ta gra potoczy, jaką strategie wybierzesz. Widocznie tak musiało być. Mieliśmy kłótnie i to sporo kłótni, ale to one pokazały, że nam nadal w jakimś stopniu zależy na sobie. Że coś nas ciągnie. Czas pokazał co los miał dla nas zaplanowane. Niczego nie żałuję. Wszystko jest zapisane w gwiazdach. Zawsze coś dzieje się po coś" - czytamy.

Co myślicie o tej sytuacji?

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/oliwia_hotelparadise5official/

podziel się:

Pozostałe wiadomości