Programy

Rozmowa Jaya i Grzegorza skończyła się poważnymi oskarżeniami i kłótnią. O co chodziło?

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Jay i Kuba, "Hotel Paradise"

Powrót Grzegorza do "Hotelu Paradise" miał z perspektywy niektórych uczestników wyglądać zupełnie inaczej. Jay od pierwszych chwil wyczuwał zmiany w zachowaniu swojego niegdyś najlepszego programowego kolegi. Niestety szczera rozmowa zmieniła się w jedną z najgłośniejszych awantur sezonu. Co wydarzyło się w 44. odcinku?

Od wielkiego finału "Hotelu Paradise" dzieli nas zaledwie 16 odcinków. To jednak nie oznacza, że w panamskiej willi roi się od pewnych swoich uczuć par. Wręcz przeciwnie - im bliżej końca, tym więcej powrotów, intryg i strategii. Emocje na chwilę przejęły władzę nad Grzegorzem, który stwierdził, że wygarnie Jayowi coś, czego sam do końca jeszcze nie zrozumiał.

"Hotel Paradise 5". Co wydarzyło się w 44. odcinku?

Uczestnicy, za sprawą zabawy wymyślonej przez Klaudię El Dursi, przebywają w nowych parach. I gdy wieczorna impreza nabierała rumieńców, a muzyka stawała się z każdą minutą bardziej taneczna, Grzegorz i Jay odbyli poważną rozmowę. Wydawałoby się, że ze szczerości o otwartości dwóch przyjaciół nie wyniknie kłótnia sezonu. Nic bardziej mylnego. Grzegorz odchodząc, rzucił ze złością do Jaya, że jeśli będzie taka potrzeba, to potraktuje go w najgorszy możliwy sposób.

"Pojadę z Tobą jak z kur…" - krzyknął na odchodne. 

Jay nie do końca rozumiał, co właściwie się wydarzyło, ale mając za sobą doświadczenia po ciężkich rozmowach z Elizą, stwierdził, że przemilczy, poukłada sobie te słowa i zaczeka.

Strategia okazała się słuszna, bo chwilę później Grzesiek podszedł do Jaya i wyjaśnił, co nim kierowało. Ostatecznie panowie uznali, że kłótnia mogła wzmocnić ich przyjaźń, jednak warto bacznie obserwować wzajemnie swoje zachowanie. 

"Hotel Paradise 5". Kuba zadeklarował, że chce być z Oliwią po programie?

Istotną częścią odcinka było także nocne wyznanie Kuby. Przytulając się do Oliwii, przyznał, że jest zadowolony z tego, jak obecnie wygląda ich relacja. Stwierdził, że daje mu uczucie i przestrzeń, której potrzebuje. Oliwia nie ukrywała radości i tego, że sama nie chciałaby stracić kontaktu, który udało im się odbudować. 

Konrad, który został po raz pierwszy singlem, otrzymał przywilej zabrania jednej z dziewczyn na randkę. Wybrał Anitę, która wcześniej jako jedyna deklarowała, że uważa Konrada za wspaniałego mężczyznę, z którym śmiało mogłaby tworzyć parę programową. Jak potoczy się spotkanie? Czy w "Hotelu Paradise"pojawią się nowi uczestnicy? O tym dowiemy się już w najbliższy poniedziałek. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości