Dawid i Anastazja z "HP" są razem? Internauci zauważyli kilka nietypowych zdjęć

Autor:
Dagmara
Olszewska
Anastazja i Dawid z "Hotelu Paradise"

"Hotel Paradise" nieuchronnie zbliża się do końca. Wielu widzów i fanów formatu ze zniecierpliwieniem wyczekuje informacji czy któraś z par przetrwała po programie i jakie stosunki mają obecnie mieszkańcy panamskiego raju. Internauci niespodziewanie trafili jednak na pewien trop. Według niektórych, zdjęcia publikowane przez Dawida i Anastazję świadczą o tym, że połączyło ich coś więcej.

Dawid i Anastazja przez długi czas tworzyli programową parę. Dziewczyna deklarowała jednak, że choć uważa swojego partnera za miłego i przystojnego, nie zbuduje z nim relacji innej, niż przyjacielska. Zdjęcia, które pojawiły się w mediach społecznościowych, zaprzeczają tej tezie? 

Klaudia El Dursi o kolejnym sezonie "Hotelu Paradise" i tęsknocie za rodziną
Klaudia El Dursi o kolejnym sezonie "Hotelu Paradise" i tęsknocie za rodziną "Hotel Paradise". Klaudia El Dursi Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise 6". Anastazja i Dawid są parą? 

Anastazja Pasternak była jedną z pierwszych uczestniczek 6. edycji "Hotelu Paradise". Szybko zadeklarowała, że chce stworzyć parę z Igorem i oboje robili wszystko, by ją rozwijać. Choć pojawiało się między nimi wiele niesnasek i niedopowiedzeń - nagłe wyeliminowanie Igora sprawiło, że Anastazja przestała angażować się w grę. Na jej drodze stanął Dawid Grygier-Olek, który niemal na każdym kroku pokazywał jej zainteresowanie. 

Programowa para kilkakrotnie rozmawiała na temat przestrzeni w relacji oraz tego, że mogą stworzyć wyłącznie przyjacielski duet. Anastazja jasno deklarowała także, że niecierpliwie czeka na powrót Igora. To jednak nie nastąpiło i podczas jednego z Rajskich Rozdań sama wyeliminowała się z "Hotelu Paradise". I choć jej drogi z Dawidem miały się rozejść, internauci zauważyli kilka poszlak świadczących o tym, że po powrocie z Panamy udało się im nawiązać zażyłą relację. 

Dawid i Anastazja z "Hotelu Paradise"
Dawid i Anastazja z "Hotelu Paradise" są razem? Fani spekulują Dawid i Anastazja z "Hotelu Paradise" Źródło: Instagram

"Hotel Paradise 6". Zdjęcia Anastazji i Dawida 

Anastazja i Dawid po powrocie do Polski zaczęli aktywnie udzielać się w mediach społecznościowych. To właśnie zdjęcia, które pojawiły się w ich InstaStories wzbudziły wątpliwości i domysły internautów. Kilka razy pokazali bowiem fotografie, na których są tylko we dwoje. 

"Jak dla mnie to te zdjęcia z Dawidem wyglądają na podróże pary…"- czytamy w komentarzach pod postami Anastazji na Instagramie. 

"Ładnie wyglądała z Dawidem. Może jednak coś jest na rzeczy" - napisała jedna z obserwatorek. 

Dawid i Anastazja nie skomentowali oficjalnie doniesień dotyczących ich związku i relacji po zakończeniu "Hotelu Paradise".

Program możecie oglądać od poniedziałku do piątku na antenie TVN 7 o godzinie 20:35 lub w player.pl.

Dawid i Anastazja z "Hotelu Paradise"
Dawid i Anastazja z "Hotelu Paradise" pokazali wspólne zdjęcia Dawid i Anastazja z "Hotelu Paradise" Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

Pozostałe wiadomości