Mikołaj tłumaczy zachowanie Hani w "HP". Ma pewną teorię. Co na to Monika?

Autor:
Dagmara
Olszewska
Mikołaj Grzybowski z "Hotelu Paradise"

Mikołaj Grzybowski to jeden z najbardziej lubianych uczestników 6. edycji "Hotelu Paradise". Już od pierwszych minut spędzonych w panamskiej willi zawrócił w głowie większości uczestniczek. Przez długi czas związany był z Hanią, jednak wiele kłótni i nieporozumień sprawiło, że ich programowe drogi musiały rozejść się na zawsze. Tym samym stworzył przyjacielską relację z Moniką. I choć Monika z Hanią nigdy nie miały jawnego konfliktu, pojawiła się rywalizacja i strategia, obok których nie można przejść obojętnie. Mikołaj zajął oficjalne stanowisko w sprawie relacji między dziewczynami. 

Mikołaj Grzybowski obecnie tworzy programową parę z Moniką. Choć swoje stosunki określają jako braterskie, nie brakuje tam uścisków, miłych słów, wsparcia a nawet - pocałunków. Tuż obok Angeliki i Dave są uznawani za jedną z najmocniejszych par. To właśnie jeden z powodów, przez które Hania nie pała sympatią do rywalki? 

"Hotel Paradise 6". Mikołaj ocenił relację Hani i Moniki

Mikołaj Grzybowski od początku emisji "Hotelu Paradise" systematycznie pojawia się w mediach społecznościowych. Niedawno zorganizował dla swoich obserwatorów na Instagramie sesję pytań i odpowiedzi, podczas której odpowiedział na najbardziej nurtujące ich zagadnienia. Jeden z internautów chciał dowiedzieć się, jak uczestnik postrzega relację Hani i Moniki. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. 

Mikołaj Grzybowski
Mikołaj tłumaczy zachowanie Hani w "HP" Mikołaj Grzybowski Źródło: Instagram

"Myślę, że każdy rozgrywał pobyt w hotelu na swój sposób. Nie chcę nikogo bronić, ale trzeba pamiętać, że 'Hotel Paradise' to gra, w którą prawie każdy z nas chciał grać jak najdłużej. Niekoniecznie zachowalibyśmy się tak samo w życiu realnym" - napisał.

"HP". Mikołaj o relacji z Hanią i Moniką

Mikołaj Grzybowski, wchodząc do "Hotelu Paradise" miał jasny cel. Przeżyć wspaniałą przygodę. W jednym z wywiadów przyznał, że miał na siebie plan. Chciał wejść do programu, odnaleźć dziewczynę, która najbardziej spodoba mu się ze względu na urodę i zachowania i dążyć z nią do finału. 

"Ja sobie powiedziałem, że wchodząc do hotelu, wybieram dziewczynę, która najbardziej mi się podoba pod względem osobowości i charakteru. I po prostu, co by się nie działo, trzymam się jej jak najdłużej [...] I tak cały czas było, dlatego się trzymałem] Hanki[...] Tłumaczyłem sobie, że jej zachowanie wynika z traumy z jej poprzednich relacji [...] Twierdziłem, że rozmową, dochodzeniem do wspólnych wniosków dojdziemy do porozumienia i się wszystko ułoży" - powiedział. 

Mikołaj dodał także, że traktował relację z Hanią wyłącznie jak grę. O parze z Moniką powiedział krótko - niemal od początku traktował ją jak przyjaciółkę. Jeden z internautów postanowił dopytać go, czy przez jej zachowanie czuł czasami presję, by stworzyć relację romantyczną. 

"Przyznaję, że trochę czułem. W telewizji jednak wygląda to nieco inaczej i czuję się często zaskoczony niektórymi sytuacjami" - napisał w odpowiedzi Mikołaj.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Dorota Nowakowska/TVN

Pozostałe wiadomości