Mikołaj z "HP" zabrał Monikę na uroczystość rodzinną. Nagranie podbija sieć

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Mikołaj z "HP" zaprosił Monikę na wesele

Która para związała się po powrocie z Panamy? Fani "Hotelu Paradise" już obstawiają swoje typy, a Monika i Mikołaj wzbudzają ich szczególne zainteresowanie. Jedni twierdzą, że dziewczyna idealnie pasuje do bruneta. Inni mają wątpliwości co do szczerości uczestników wobec siebie i innych. W sieci pojawiło się nagranie z wesela. Internauci nie mogą oderwać wzroku od uczestników "HP".

Monika już pierwszego dnia zwróciła uwagę na Mikołaja, jednak musiała na niego poczekać dłuższą chwilę. Chłopak wykazał się cierpliwością w tworzeniu relacji z Hanią, ale każdy ma swoje granice. Hania opuściła program, a Mikołaj zbliżył się do Moni, jednak ostrożnie, bez nadmiernego entuzjazmu.

Dominika Stosio o sytuacji w "HP". Dlaczego śmiała się z łez Kuby?
Dominika Stosio o sytuacji w "HP". Dlaczego śmiała się z łez Kuby? Dominika Stosio o sytuacji w "HP". Dlaczego śmiała się z łez Kuby? "Wszystko mnie wtedy drażniło".

"Hotel Paradise". Mikołaj zabrał Monikę na wesele. Jest nagranie

Fani "Hotelu Paradise" przesyłają pytania do wszystkich uczestników o to, czy któraś relacja przetrwała po wyjeździe z Panamy. Zainteresowaniem cieszy się David i Angelika, Grześ i Madzia oraz właśnie Mikołaj i Monika. Nowy post na Instagramie podgrzał emocje.

"W sobotę wspólnie z Moniką bawiliśmy się na weselu mojego przyjaciela" - pochwalił się Mikołaj.

Na krótkim filmiku widzimy, jak młodzi tańczą na imprezie weselnej. Czuć, że nadal dobrze czują się w swoim towarzystwie. Przy okazji wyszło na jaw, że uczestnicy 6. edycji "HP" mają kontakt z Konradem z 5. sezonu.

"A gdzie podziękowania dla szofera?" - wtrącił były uczestnik show.

"Mam nadzieję, że jesteście parą, bo świetnie razem wyglądacie" - stwierdzili fani.

"Hotel Paradise". Mikołaj pocałował nową uczestniczkę. Reakcja Moniki dużo mówi

W willi pojawiła się nowa uczestniczka - Gabriela Serwatko. Podczas pierwszego spotkania z chłopakami poprosiła ich o to, aby w jakiś sposób ją zaskoczyli. Miki pocałował ją w kącik ust. Według Davida jest to niedopuszczalne. Partner Angeliki zasugerował Monice, aby porozmawiała z Mikołajem o jego swobodnym zachowaniu.

Monika daje Mikołajowi coraz większe sygnały, mówiące o tym, że chciałaby być jedynym obiektem jego zainteresowania. Miki ma problem, bo zauważył to nowy Grzegorz, który, mimo że jest z Klaudią, po cichu bada grunt pod relację z Moniką.

"Pamiętaj, że twoja dziewczyna wygrywa zawsze, więc dobrze z nią być" - zauważył Grzegorz, zwracając się do Mikołaja.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości