Tori z "HP" zdradziła nam, czy jest z kimś związana. Zaskakujące słowa

"Hotel Paradise 7". Tori o randkowaniu
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Program "Hotel Paradise" budzi ogromne emocje wśród widzów i z pewnością sprawił, że uczestnicy stali się rozpoznawalnymi twarzami. Jedną z nich jest Victoria "Tori" Wojciechowska, która po programie udzieliła wywiadu Kalinie Szymankiewicz z serwisu cozatydzien.tvn.pl, w którym opowiedziała o swoich doświadczeniach w kontekście randkowania. Czy jej serce jest w tym momencie zajęte?

Tori w "Hotelu Paradise" tworzyła zgraną parę z Krzysztofem Ćwiertnią. Byli oni nawet uważani za faworytów do zwycięstwa. Jednak po programie ich drogi się rozeszły. Uczestniczka wyznała nam, że obecnie skupia się na swoim życiu i nie czuje potrzeby angażowania się w nowe relacje.

"Hotel Paradise 7". Tori o wiadomościach od fanów

W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz Tori z "HP" podzieliła się przemyśleniami na temat uczestnictwa w "Hotelu Paradise" i ewentualnych propozycjach randek. Co ciekawe, okazało się, że mimo ogromnej popularności programu i dużej uwagi mediów, Tori nie otrzymuje wiele ofert wyjścia na randki.

Tori wyznała, że otrzymuje pewne próby "podrywu", ale nie są one zbyt miłe, a niektóre z nich są wręcz sprośne. Jednak mimo tych prób, Tori jest stanowcza w swoich decyzjach i nie reaguje na tego rodzaju wiadomości. Podkreśliła też, że nie jest gotowa na nowe związki.

- [...] takie sprośne teksty nie są zbytnio miłe, ale nie odpowiadam na takie wiadomości i tak jak mówię, na razie nie jestem gotowa na związane się z kimś. Zobaczyłam to i w relacji z Krzysiem i po "HP", jak ktoś próbowałam wejść w kolejną relację. Na razie to jeszcze nie jest po prostu ten moment. Byłam Od 14. roku życia w związkach cały czas i wydaje mi się, że chyba taki teraz jest etap, że właśnie na sobie chciałabym się skupić - wyznała Tori.

"Hotel Paradise 7". Tori nie jest gotowa na nowy związek

Victoria "Tori" Wojciechowska opowiedziała także o swoich doświadczeniach z próbami nawiązania romantycznej relacji zarówno z Krzysztofem, jak i po zakończeniu programu "Hotel Paradise".

Tori wyznała, że jej serce nie jest w tym momencie zajęte. Mimo prób nawiązania relacji z kimś po programie nic trwałego z tego nie wynikło. Zaznaczyła, że aktualnie dużo rozważa i przetwarza w swojej głowie. Zauważyła też, że chce się teraz skupić na sobie, co oznacza, że pragnie rozwijać własne pasje, zanim zaangażuje się w jakąkolwiek relację.

- Moje serce nie jest nadal przez nikogo zajęte. Spróbowałam jeszcze krótkiej relacji, ale też nie wyszło. [...] muszę pewne rzeczy przepracować po prostu. Mam chyba taki etap w życiu, gdzie chciałabym się skupić na sobie w końcu  - wyjaśniła.

Tori wyznała też, że wcześniej, kiedy wchodziła w związek, poświęcała wiele czasu i energii na partnera, ale teraz chce zmienić ten schemat. Stwierdziła, że obecnie pragnie rozwijać się, unikając sytuacji, w których zostaje ograniczona przez związek. Pragnie skoncentrować się na swoim rozwoju, aby w przyszłości, będąc gotową, móc otworzyć się na nowe relacje.

- Chciałabym się najpierw rozwinąć i później wchodzić w jakąkolwiek relację, żeby móc się otworzyć na to - powiedziała.

Tori i Krzysztof z "Hotelu Paradise"
Tori i Krzysztof z "Hotelu Paradise"
Źródło: Player.pl

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości