Kori i Roch z "HP" stracili kontakt po programie. "Mówił, że nie zasługujemy na finał"

"Hotel Paradise". Kori o zakończeniu przyjaźni z Rochem
Kori zerwała kontakt z Rochem. W rozmowie z Dagmarą Olszewską wyznała, że mimo łączącej ich w programie przyjaźni, dziś już w ogóle ze sobą nie rozmawiają. W grę podobno weszła zwyczajna ludzka zazdrość. Roch miał jako jedyny nie pogratulować wygranej finałowej parze.

Gdy emocje po finale "Hotelu Paradise" powoli opadają, uczestnicy coraz chętniej opowiadają, co wydarzyło się, odkąd wrócili do Polski. Okazuje się, że relacje niektórych z nich zmieniły się o 180 stopni. Tak jest między innymi między Kori a Rochem, do których przyjacielskich relacji zdążyliśmy się już przyzwyczaić...

Roch i Kori nie mają ze sobą kontaktu

Mimo że w programie określali się mianem przyjaciół, teraz gdy jest już po programie, Roch i Kori nie mają ze sobą kontaktu.

- My w programie naprawdę bardzo się przyjaźniliśmy, ja byłam dla niego taka lojalna, że czasami jak to oglądam, to jestem w szoku po prostu, jak ja byłam zapatrzona. Spodobał mi się chłopak wtedy, no i fajnie, że to się przerodziło w przyjaźń. Po programie też przez bardzo długi czas się przyjaźniliśmy, widywaliśmy się w Warszawie prawie co tydzień, co dwa, na jakieś lunche, na imprezki. Nie miał gdzie spać w Warszawie, no to zawsze mu tutaj oferowałam nocleg, bo mieszkałam z przyjaciółką, mamy większe mieszkanie - mówi Dagmarze Olszewskiej.

Co takiego wydarzyło się zatem, że zerwali kontakt?

- Nagle, kiedy zaczęła się emisja, zaczął się dziwnie zachowywać, cały czas podważał moją relację z Jackiem, dlaczego to my wygraliśmy, a nie on. I wydaje mi się, że tutaj wkroczyła taka zazdrość - twierdzi Kori.

Roch nawet nie pogratulował finałowej parze.

- Wszyscy nam pogratulowali, a on jakby się odwrócił i się wkurzył, że to my, nie on. No i też często mówił mi, że jego zdaniem my nie zasługujemy na ten finał, chociaż nie wiem dlaczego. Ta znajomość po prostu podczas emisji tak wyparowała, bo on tam miał jakieś, nie wiem, żale - wyznaje.

Kornelia z "Hotelu Paradise 7"
Kornelia z "Hotelu Paradise 7" komentuje swoje zachowanie w programie
Kornelia z "Hotelu Paradise 7"
Źródło: Player

Kori o przyjaźni z Justyną

Nie wszystkie programowe relacje uległy jednak przedawnieniu. Kori przyznała, że nadal przyjaźni się z Justyną. Okazuje się, że panie czują się w swoim towarzystwie naprawdę dobrze.

- Jeździmy sobie na wakacje, co prawda na razie w Polsce, ale już tam w styczniu mamy jakiś egzotyczny kierunek. Z Justyną cały czas mam kontakt, to jest jedyna osoba, z którą mam kontakt, że codziennie rozmawiam, facetime'y, telefony i tak dalej - deklaruje.

Dagmara Olszewska zapytała też, co Kori myśli o obecnej relacji między Justyną a Rochem.

- Wydaje mi się, że na pewno nie ma szansy na żadne pojednanie między Justyną i Rochem, no bo kurczę, on też jej zrobił dużo takich nieprzyjemności w programie. Po programie na tym lotnisku też trochę ją tak wystawił po tym wszystkim, więc ona ma raczej taki niesmak i uraz do niego - twierdzi Kori.

Kori napisała list do Alicji
Kori napisała list do Alicji
Źródło: player.pl

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas także znaleźć na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości