"Hotel Paradise All Stars" wkrótce w TVN7. Kiedy oglądać?

Prowadząca "Hotel Paradise All Stars" Klaudia El Dursi
"Hotel Paradise All Stars" w maju w TVN7
Źródło: TVN7
"Hotel Paradise" wraca, ale tym razem w zupełnie nowym wydaniu. Widzowie będą mieli okazję śledzić dalsze losy uczestników, którzy stali się znani dzięki wcześniejszym sezonom programu. Single, którzy wciąż pragną odnaleźć prawdziwą miłość będą rywalizować także o nagrody pieniężne.

"Hotel Paradise All Stars" na antenie TVN7. Uczestnicy mieli już okazję zapoznać się z zasadami tej gry podczas pierwszego pobytu w "Hotelu Paradise". Każdy z nich eksperymentował z różnymi strategiami - niektórzy kierowali się uczuciami, inni stawiali na rozsądek i pragmatyzm. Czy doświadczenia zdobyte podczas poprzednich sezonów okażą się pomocne w nowej rozgrywce dla tych, którzy wciąż są samotni?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Klaudia El Dursi szczerze o popularności. "Nie dowierzałam w to, co się dzieje"
Klaudia El Dursi w rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiedziała o swojej popularności.

"Hotel Paradise All Stars" – kiedy emisja?

"Hotel Paradise" jest reality show prowadzonym przez Klaudię El Dursi, które zadebiutowało 24 lutego 2020 roku. Do tej pory emitowano już sześć sezonów programu. Już niedługo pojawi się specjalna, ekskluzywna edycja, w której ponownie zobaczymy znane twarze. Czy po raz drugi singlom uda się odnaleźć miłość? Z pewnością nie będzie to zadanie łatwe.

Emisja programu "Hotel Paradise All Stars" od 25 maja o 20.00 w TVN7. Nowych odcinków programu szukaj też w serwisie VOD.pl oraz na Player.pl.

"Hotel Paradise All Stars" – o czym jest program?

W "Hotelu Paradise" obowiązują jasne zasady. Grupa singli zostaje odseparowana od świata i bliskich osób, aby rozpocząć niesamowitą przygodę w tropikalnym raju. Ich jedynym celem jest poznanie potencjalnych partnerów, z którymi mogliby nawiązać romans, a przy okazji zdobyć znaczną sumę pieniędzy.

Ten program daje ludziom szansę na wielkie zwycięstwo, ale nie każdy potrafi w pełni wykorzystać tę okazję w danym momencie. Czasami uczestnicy "wygrywają" coś zupełnie innego niż oczekiwali, a mianowicie prawdziwą przyjaźń.

"Hotel Paradise All Stars" – uczestnicy

"Hotel Paradise All Stars" to wyzwanie, które dostało sześciu uczestników z poprzednich edycji "HP". Ta ekskluzywna odsłona ponownie zgromadzi singli, którzy pragną odnaleźć miłość. Czy tym razem ich droga do spektakularnego finału będzie łatwiejsza? Można by się spodziewać, że powrót do hotelu będzie pozbawiony stresu.

W końcu znają już zasady i wiedzą, czym wiąże się udział w programie. Jednak nie mają pojęcia, czy w willi spotkają swoich byłych partnerów czy największych rywali. Czy stare emocje ożyją na nowo? W "Hotelu Paradise All Stars" nie zabraknie właśnie takich momentów!

W programie "Hotel Paradise All Stars" pojawią się:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

podziel się:

Pozostałe wiadomości