Krystian Pesta pierwszy raz o związku. "Jak ktoś jest spostrzegawczy..."

Autor:
Dagmara
Olszewska
Krystian Pesta

Krystian Pesta to aktor, który od kilku lat systematycznie toruje sobie drogę na szczyty sławy. Rola w "Behawioryście" sprawiła, że jego nazwisko było w mediach odmieniane przez wszystkie przypadki. Artysta niedawno udzielił nam wywiadu, w którym uchylił rąbka tajemnicy dotyczącej prywatności. Przyznał, że jego serce jest już zajęte.

Krystian Pesta niedługo po wielkim sukcesie w roli Horsta Zeigera wziął udział w show TVN - "Azja Express". Do wyścigu stanął z siostrą Oliwią. Rodzeństwo niemal natychmiast zaskarbiło sobie sympatię uczestników. Choć udział w reality show i popularnym serialu przyniosły aktorowi sławę, ten nie zamierza iść w ślady znajomych z branży i dzielić się każdą wolną chwilą w mediach społecznościowych. W rozmowie z nami wyjaśnił dlaczego.

Dalsza część artykułu poniżej wideo.

Krystian Pesta o związku i pokazywaniu prywatności w mediach społecznościowych
Krystian Pesta o związku i pokazywaniu prywatności w mediach społecznościowych Krystian Pesta o związku. Opowiedział o miłości?

Krystian Pesta o związku

Krystian Pesta w wywiadzie wyjaśnił, że chciałby spróbować nawiązać z internautami i światem mediów społecznościowych bliższą więź. Do tej pory jednak traktował Instagram jak aktorską wizytówkę, która może pomóc w porozumieniu z reżyserami kolejnych produkcji. Czy zamierza pokazywać więcej?

- Teraz jestem na etapie remontowania swojego mieszkania, bo w końcu udało mi się je kupić i przeprowadzić. Robiłem sobie nawet kilka zdjęć z tej okazji, żeby pokazać swój balkon, bo to zawsze było moim wielkim marzeniem, żeby mieć piękny balkon, czy taras, na którym będę mógł odpoczywać. [...] Uwielbiam gotować, interesują mnie kulinaria, więc za każdym razem chcę wrzucić coś nowego, żeby internauci wiedzieli, co tam nowego upichciłem. Widzę też, że ten widz z Instagrama jest też na tyle ciekawy tych moich zawodowych rzeczy, że nie dopytuje o moje prywatne relacje, moją rodzinę, bo wydaje mi się, że dostaje to, co chce dostać - mówi.

Krystian Pesta odniósł się też do spekulacji dotyczących tego, czy jest w związku.

- Moje serce jest zajęte [...] Może jak ktoś jest spostrzegawczy to to zauważył, ale tak jak mówię, mój profil na Instagramie traktuję bardziej zawodowo — dodał tajemniczo.

Krystian Pesta o mediach społecznościowych

Krystian Pesta przyznał, że choć jego instagramowa społeczność jest bardzo miła i nie spotkał się z hejtem, to ciężko przychodzi mu pokazywanie tego, jak spędza dni. Nie wyklucza jednak, że w przyszłości całkowicie zmieni swoje nastawienie i częstotliwość publikacji.

- Rozważam coś takiego, ale bardzo trudno mi to przychodzi. To chyba też kwestia mojego charakteru, ale też mojego pokolenia, które jedną nogą podchodzi do życia analogowo, a drugą bardziej cyfrowo. Nie mam tak, że telefon jest przyczepiony do mojej ręki. Nie dokumentuję tego, co jem, o której wstałem. A z drugiej strony jestem już w tym świecie i mam trochę potrzebę dzielenia się tym wszystkim. Ja mam też taką perspektywę, że może gdyby tych ludzi [obserwatorów — przyp. red] było więcej, to może pokazywałbym to, bo wiedziałbym, że oni chcą to wiedzieć. A na razie jest u mnie kameralnie. Mam wrażenie, że to, co chcą ludzie wiedzieć, to wiedzą. Próbuję się za każdym razem przemóc, chyba potrzebuję też jakichś słów wsparcia, informacji: "dawaj, to mi się podoba" - powiedział nam aktor. 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości