Kamil i Mikołaj z "HP All Stars" przewidzieli finał? "Wiemy, w co się tu gra"

Kamil Piórkowski i Mikołaj Grzybowski
Kamil i Mikołaj z "Hotelu Paradise All Stars" przewidzieli finał?
Źródło: player.pl
W "Hotelu Paradise All Stars" akcja zmienia się znacznie szybciej niż w poprzednich edycjach show. Gdy do gry dołączył Mikołaj Grzybowski wiele się zmieniło. Uczestnik musiał zdecydować, kto odpadnie. Kamil Piórkowski dał znać fanom na Instagramie, że doskonale wie, jaka gra się teraz toczy w "HP".

Kamil Piórkowski to uczestnik 2. edycji "Hotelu Paradise". Mikołaj Grzybowski zwyciężył 6. odsłonę show. Obaj panowie są mocnymi charakterami. Gdy się zderzą, może się wiele zadziać w programie. Na razie tylko żartują z rywalizacji. Kamil pokazał fanom, że tak naprawdę darzy Mikołaja sympatią. Jednak obaj mają ochotę na finał...

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

CZT_HP_Dawid_Relacja z Markiem
"Hotel Paradise". Dawid o Marku. "Ludzie myślą, że jesteśmy parą"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise All Stars". Rozmowa Mikołaja i Kamila

Ostatnie Rajskie Rozdanie wywołało wiele emocji. Tuż przed ceremonią decyzją Nany i Mikołaja program opuścił Łukasz. Uczestniczka nie ukrywała, że źle czuła się w towarzystwie byłego chłopaka, on - ku zaskoczeniu wszystkich, nie miał do niej pretensji i z klasą pożegnał się ze wszystkimi mieszkańcami willi. Kamil nie wierzył, że Mikołaj miał realny wpływ na wybór osoby, która ma odpaść z programu. Uważał, że to Nana miała ostatnie słowo.

"Myślę, że Mikołaj nie miał nic do gadania i to była decyzja Nany. Takie jest moje zdanie, chociaż on coś próbuje przebąkiwać, że walczył o Łukasza, ale nie wiem, ile w tym jest prawdy" - stwierdził Kamil i dopytywał kolegę, kogo chciał wyeliminować.

Mikołaj wyznał Kamilowi, że bardzo go lubi i nie myślał o nim. Między mężczyznami iskrzy, ale na szczęście jest to poczucie humoru. Na Rajskim Rozdaniu do Mikołaja podeszła Sara, a za Kamilem stanęła Luiza, a później Dominika. Ta ostatnia opuściła show. Po dokonaniu wyborów Mikołaj podszedł do Kamila i zażartował:

"Oj Kamil, tym razem ci odpuściłem" - szepnął Miki.

"Ja wiem, że się boisz konkurencji w tym finale" - odpowiedział Kamil.

Mikołaj i Kamil rozmawiają o finale "Hotelu Paradise All Stars"

Uczestnicy "Hotelu Paradise All Stars" podsycają w mediach społecznościowych atmosferę tajemnicy, ale już nie mogą doczekać się finału. Kamil kontynuował ten wątek na Instagramie. Opublikował tam fragment odcinka, w którym żartował z Mikołajem o finale.

"Uśmieszki, wygłupy, ale obydwoje wiemy, w co się tu gra. A wy jak sądzicie? Przewidzieliśmy finał?" - zapytał swoich obserwatorów.

Mikołaj postanowił odpowiedzieć na to wyzwanie.

"Gierka, gierką, ale tym razem może w końcu wygra Love" - skomentował. Kto wie, czy Mikołaj nie zakocha się w Sarze. Dziewczyna ostatnio przyznała, że jest oczarowana Mikim i jest między nimi chemia. Para coraz lepiej czuje się w swoim towarzystwie. Wszystko może się wydarzyć. Mikołaj mógłby być z nią w finałowej parze. Kamil też ma ochotę stanąć na Ścieżce Lojalności. Pytanie, z jaką partnerką? Czy wytrwa z Luizą?

"Nie będzie w finale miejsca dla takich gagatków" - napisał później Miki.

Kamil i Mikołaj z "Hotelu Paradise All Stars" o finale
Kamil i Mikołaj z "Hotelu Paradise All Stars" o finale
Źródło: Instagram @kamil.hotelparadise2

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości