Julia Wieniawa o braku tolerancji. "Tego szacunku wymagam i będę dawać innym"

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa bezpośrednio o osobach z homofobicznymi poglądami
Źródło: MWMEDIA
Julia Wieniawa udzieliła niedawno wywiadu, w którym bez ogródek wypowiedziała się na temat osób z homofobicznymi poglądami. Gwiazda wyraziła również swoje zdanie na temat słowa "tolerancja".

Julia Wieniawa od jakiegoś czasu rozwija swoje pasje artystyczne, nie tylko jako aktorka, ale także jako wokalistka. Gwiazda niedawno zakończyła swoją pierwszą trasę koncertową, a także wystąpiła na gali wręczenia Fryderyków 2023, gdzie zaprezentowała jeden ze swoich utworów.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Julia Wieniawa o akceptacji siebie. "To trochę trwało"
Julia Wieniawa w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą przyznała, że z biegiem lat pozbyła się kompleksów, które przekuła w swoje atuty. Gwiazda zaznaczyła jednak, że nie stało się tak od razu, a proces akceptacji siebie i swoich możliwości trochę u niej trwał. "Jest coraz lepiej i myślę, że całe życie będę się tego uczyć, bo pewnie będą różne etapy" - powiedziała.

Julia Wieniawa ostro na temat braku tolerancji

Julia Wieniawa udzieliła niedawno wywiadu portalowi jastrzabpost.pl. W trakcie rozmowy z reporterką serwisu artystka opowiedziała o swoim zdaniu na temat ludzi nietolerujących osób LGBT+. Aktorka uważa, że brak tolerancji jest oznaką ograniczenia umysłowego i że wszyscy ludzie są równi, niezależnie od tego, jakiej płci osobę kochają.

"Uważam, że są po prostu bardzo ograniczone umysłowo i tyle. Nie widzę innego wytłumaczenia" - powiedziała gwiazda.

W dalszej części wywiadu Julia Wieniawa wyraziła również swoje zdanie na temat słowa "tolerancja". Artystka uważa, że wspomniane nie oddaje tego, jak osoby LGBT+ powinny być traktowane. Gwiazda dodała, że niezwykle ważny jest wzajemny szacunek.

"Miłość jest miłością. Trzeba się wzajemnie szanować, tolerować. Zrozumiałam, że nawet słowo tolerowanie jest krzywdzące. Tolerować, to można laktozę. Tego szacunku wymagam i będę dawać innym" - zdradziła artystka.

Julia Wieniawa zdradziła przepis na sukces

Julia Wieniawa, jedna z najbardziej popularnych młodych gwiazd. Artystka śmiało może być inspiracją dla tych, którzy marzą o karierze w show-biznesie. W wywiadzie dla serwisu pomponik.pl wokalistka ujawniła, co jej zdaniem jest niezbędne do osiągnięcia szczytu.

"Procent talentu, procent szczęścia. Najbardziej istotne to konsekwencja, wytrwałość i pracowitość. Ludzie z ogromnym talentem, jeżeli nie włożą nawet procenta pracowitości, nic im się nie uda. Na samym talencie kariery nie zbudujesz" - zdradziła.

Julia Wieniawa przy okazji opowiedziała, jak w jej przypadku wyglądało osiągnięcie sukcesu.

"10 proc. talentu, 10 proc. szczęścia, reszta to jest praca. Takie jest moje zdanie. Myślę, że tak to u mnie wygląda" - powiedziała.

Julia Wieniawa ujawniła również, że osiągnęła punkt w swoim życiu, w którym pragnie otaczać się pięknymi przedmiotami. Planuje zmienić wystrój swojego mieszkania, stawiając tym razem na niezwykłe meble i obrazy. Te ostatnie postrzega jako inwestycję na przyszłość.

"Dorosłam do tego, żeby otaczać się sztuką, meblami od projektantów, sztuką na ścianach. Poszukuję intensywnie różnych obrazów i chcę zacząć w to inwestować. Myślę, że to już jest ten moment, żeby się tym zajmować [...]. Te obrazy będę traktowała jako inwestycję, ale oczywiście muszą mi się też podobać. Jestem córką malarza, to zobowiązuje" - podsumowała.

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa nie ukrywa, że lubi otaczać się pięknymi przedmiotami
Julia Wieniawa
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości