Kamil z "HP All Stars" jest w związku z inną uczestniczką show? Zdjęcie dało fanom do myślenia

Kamil Piórkowski z "Hotel Paradise All Stars"
Kamil Piórkowski z "Hotel Paradise All Stars"
Źródło: TVN7
Kamil Piórkowski od pierwszych chwil spędzonych w "Hotelu Paradise All Stars" zaznaczał, że uwielbia towarzystwo pięknych kobiet. Niedawno opublikował fotografię, na której uwiecznił jedną z uczestniczek specjalnej edycji rajskiego show, a internauci oniemieli. Wielu fanów programu uważa, że... tę parę łączy coś poważnego! Zobaczcie sami.

"Hotel Paradise All Stars" wyjątkowo przypadł widzom do gustu. Znani i lubiani uczestnicy poprzednich edycji ponownie walczą o swoje względy i starają się dojść do wielkiego finału. I gdy wydawać by się mogło, że prywatne relacje bohaterów rajskiego show poznamy dopiero po wielkim finale, Kamil Piórkowski opublikował zdjęcie, które namąciło w głowach wielu osobom.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Grzegorz z "HP All Stars" walczy o powrót mamy do Polski
Grzegorz z "HP All Stars" walczy o powrót mamy do Polski.
Grzegorz Głuszcz, samozwańczy król i właściciel "Hotelu Paradise" w szczerym wywiadzie opowiedział nam o tym, dlaczego obecnie stawia na pracę i rozwój. Okazało się, że chce odłożyć pewną sumę pieniędzy, by pomóc ukochanej mamie.

"Hotel Paradise All Stars". Kamil Piórkowski jest w związku z inną uczestniczką?

O podbojach, związkach i kontaktach z kobietami Kamila Piórkowskiego wiadomo wiele. Uczestnik rajskiego show chętnie chwali się fotografiami i filmami, na których bryluje w towarzystwie pięknych pań. Jednakże fotografia, która niedawno pojawiła się w jego relacji na Instagramie sprawiła, że w głowach fanów programu zasiano ziarno niepewności.

Kamil zdecydował się bowiem na uwiecznienie Sary Jezuit w odważnej i sensualnej pozie. Pikanterii dodają fotografii odcienie czerni i bieli, oraz iście wakacyjny anturaż. Zobaczcie sami:

Kamil Piórkowski z "Hotelu Paradise All Stars"
Kamil Piórkowski z "Hotelu Paradise All Stars" zrobił zdjęcie Sarze
Kamil Piórkowski z "Hotelu Paradise All Stars"
Źródło: Instagram

Zdjęcie zrobiło furorę wśród fanów programu, którzy prześcigają się w domysłach, czy Kamil i Sara mogą mieć się ku sobie. Jeśli tak, to co bowiem z jej relacją z Mikołajem?

Jesteście ciekawi jak potoczyły się losy uczestników? Na www.cozatydzien.tvn.pl tuż po wielkim finale "Hotelu Paradise All Stars" znajdziecie wywiady z bohaterami rajskiego show!

Kamil Piórkowski o relacji z Julią Skrodzką

Związek Kamila Piórkowskiego i Julii Skrodzkiej w 2. edycji "Hotelu Paradise" był sinusoidą emocji. Tym bardziej, gdy para po latach spotkała się w "HP All Stars" widzowie zastanawiali się, czy ich związek da się uratować, czy dadzą sobie kolejną szansę i jak będą zachowywać się w swoim towarzystwie. W rozmowie z nami Kamil Piórkowski uchylił rąbka tajemnicy i wyznał, że jego zdaniem niemożliwym jest zbudowanie z Julią... zdrowej i długiej relacji.

- Z Julią po programie po nagrywkach jeszcze na Bali, spotkaliśmy się i było intensywnie. Pojechaliśmy na imprezę. Pierwsza noc bez kamer była dużo lepsza niż z kamerami. Zawsze jest. Ale generalnie Julia to nie jest typ dziewczyny do związku. My nigdy nie byliśmy parą. Spotkaliśmy się jeszcze w Polsce później kilka razy, ale czysto imprezowo. [...] Czemu Julia nie ma chłopaka, a ja przechodzę gdzieś tam ze związku w związek? Z jednymi osobami jest łatwiej tworzyć jakąś relację, z innymi trudniej. Ja jestem pewnie tą osobą, z którą trudniej, bo jestem wymagający i wysoko stawiam poprzeczkę, ale są też takie osoby, z którymi po prostu nie da się stworzyć relacji - powiedział.

Co ciekawe, Kamil Piórkowski wyznał też, że mimo sympatii do Julii, gdyby w 2. sezonie show udałoby się im dojść do finału, nie zawahałby się przed rzuceniem kulą.

- Rzuciłbym tą kulą w nią. Pewnie na 100 tysiącach, ale musiałbym to wyczuć, bo ona na pewno też chciałaby rzucić. To wszystko psychologia i czytanie drugiego człowieka. Znam się na ludziach. Mimo że nie wiedziałem, czy będziemy razem, czy nie i tak bym rzucił. [...] Julia to nie jest czerwona lampka. To jedna wielka, chodząca czerwona flaga. Teraz między nami nie ma złej krwi. Lubię ją i zawsze będę miał do niej taki stosunek przyjacielski przez przygodę, jaką przeżyliśmy razem- wyjaśnił.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

podziel się:

Pozostałe wiadomości