Kornelia z "HP All Stars" została oszukana. Zdjęcia przerażają

"Hotel Paradise All Stars". Kornelia Głaszcz
"Hotel Paradise All Stars". Kornelia Głaszcz
Źródło: Mat. prasowe
Choć emisja "Hotelu Paradise All Stars" wciąż trwa, uczestnicy już dawno wrócili do Polski, by zająć się codziennym życiem. Niektórzy pracują, inni rozwijają działalność w mediach społecznościowych, a jeszcze inni — podróżują. Tę ostatnią opcję wybrała Kornelia, która wraz z koleżanką wybrała się na zagraniczne wakacje. I wszystko byłoby idealnie, gdyby nie warunki panujące w hotelu. Uczestniczka show pokazała porównanie — będziecie zaskoczeni!

Wejście Kornelii Głaszcz do "Hotelu Paradise All Stars" można z całą pewność uznać za spektakularne. Dołączyła do mieszkańców wraz z Arturem, a ich zadaniem było namieszanie. W końcu w "Hotelu Paradise All Stars" nie ma czasu ani na nudę, ani tym bardziej na sentymenty. Sara nie zdążyła jeszcze otrzeć ostatniej łzy po eliminacja Mikołaja i przyzwyczaić się do życia w singlówce, a już musiała udać się na tajemnicze spotkanie z nieznajomym. Zresztą nie tylko ona — wszyscy uczestnicy stawili się na randkę w ciemno. W przypadku pań za ścianą stał Artur, a panowie spotkali się z Kornelią. Te niewinne rozmowy, jak przystało na "HP All Stars" niosły za sobą spore konsekwencje. Tym razem mocno wiążące!

Kornelia i Artur dokonali roszad w parach, rozbijając tą najsilniejszą. Na domiar złego, uczestnicy zostali połączeni sznurami i musieli spędzić z nowym towarzyszem praktycznie cały dzień. Nie było to łatwe!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Maria Konarowska w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Maria Konarowska w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise All Stars". Kornelia na zagranicznych wakacjach

Trzeba przyznać, że choć pobyt w kolumbijskim raju był przyjemny, trudno mówić o pełnym odpoczynku. Toteż Kornelia postanowiła pożegnać towarzyszący jej stres i udać się na wakacje! I to nie byle jakie, bo greckie. Jak przystało na rasową influencerkę, relacjonowała wszystkie etapy podróży, skupiając się na przepięknych kadrach i wspaniałych doznaniach. Prawie.

Kornelia przyznała, że internauci zapytują ją o miejsce, do którego się udała. Kobieta odpowiedziała, że nie ma czego polecać, ponieważ wraz z towarzyszką zostały oszukane. Uczestniczka "Hotelu Paradise All Stars" zaprezentowała fatalny stan hotelu, w którym się zameldowały. Zestawiła go ze zdjęciami, które oglądała przed wynajęciem lokum. Trzeba przyznać, że nie jest to najwyższy standard.

"Hotel Paradise All Stars". Kornelia Głaszcz pokazała zdjęcia zapuszczonego hotelu
"Hotel Paradise All Stars". Kornelia Głaszcz pokazała zdjęcia zapuszczonego hotelu
Źródło: Instagram @kornelia.glaszcz

Kornelia dodała, że na szczęście obok zobrazowanego wyżej hotelu jest darmowy basen i leżaki, dzięki czemu panie nie muszą korzystać z udogodnień zaproponowanych przez właściciela. Uczestniczka show podkreśliła, że kontaktowała się z platformą, za pośrednictwem której zarezerwowała pokój. Jak przebiegła rozmowa?

"Hotel Paradise All Stars". Kornelia podkreśla, że nie ma szans na odzyskanie pieniędzy

Kornelia stara się korzystać z wymarzonych wakacji, choć zaistniała sytuacja nie napawa jej optymizmem. Mimo to korzysta z uroków Grecji i cieszy się słońcem, spędzając czas na plaży i na wspomnianym darmowym basenie. Jednocześnie uczestniczka show stara się zrobić wszystko, bo odzyskać pieniądze. Postanowiła, że nie zostawi tej sprawy i będzie walczyć o swoje prawa. Poczyniła już pierwsze kroki. Skontaktowała się z pośrednikiem i przyznała, że uzyskała niezbędną pomoc. Mimo to niewiele udało się zdziałać.

"Słuchajcie, skończyło się na tym, że skontaktowałam się [...]. Trafiłam na bardzo miłą panią, która chciała pomóc i chciała odzyskać nasze pieniądze za wynajem. Natomiast właściciel jest nieugięty i mimo tego, że na żywo jest co innego, a na zdjęciu co innego, to w dupie ma swoich klientów po prostu. Oszukuje ludzi, nie chce zwrócić tych pieniędzy. Dostanie jeszcze ostatniego maila z prośbą o zwrot, ale raczej tych pieniędzy nie odzyskamy" - powiedziała Kornelia.

Dodała, że choć bardzo się starają, wątpi w to, że uda jej się odzyskać pieniądze, które wydała na hotel.

"Podsumowując, jeden wielki oszust. Jeszcze zabawne jest to, że on [...] wrzucał różne pozytywne opinie, żeby ludzi zachęcić, a na żywo hotel wygląda jak opuszczony. Jest zaniedbany, brudny. Syf i nawet nie wiem, co więcej dodać. Jest dramat" - dodała.

Porównanie fantastycznego standardu hotelowego, jaki został im zaserwowany, Kornelia opublikowała w formie wideo. Na jej tiktokowym profilu można znaleźć rozwiewający wszelkie wątpliwości film, który nie napawa optymizmem.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Mat. prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości