Łukasz z "HP All Stars" teraz żałuje, że wyrzucił Miłosza. Nieoczekiwana zmiana planu

Łukasz i Miłosz z "Hotelu Paradise All Stars"
Łukasz z "HP All Stars" żałuje, że wyrzucił Miłosza?
Źródło: player.pl
Łukasz Hryniewicki powrócił do "Hotelu Paradise All Stars", ale nie zaznał spokoju na zbyt długo. Uczestnik show musiał wskazać, kogo przywróci do programu, ale też kto będzie zmuszony opuścić raj. Wyrzucił Miłosza Pestę, a teraz zdradził fanom, że zmieniłby swoją decyzję. Wiemy, kto znalazłby się na jego celowniku.

Ostatni czas dla Łukasza to emocjonalny roller coaster. Najpierw walczył z Basią o miejsce w programie, później decyzją byłych uczestników show mógł poczuć się bezpiecznie, a to nie był koniec atrakcji, jakie zapewniła mu Klaudia El Dursi. Prowadząca "Hotel Paradise All Stars" nie miała dla niego dobrych wieści. Najpierw pod przykrywką przywileju zdradziła mężczyźnie, że może wybrać osobę, która tak jak on będzie mogła wrócić do programu. Ucieszony Łukasz wskazał Luizę. Jednak przywrócenie uczestniczki miało swoją cenę. W raju równowaga musi być zachowana. Łukasz musiał dodatkowo zdecydować, kogo wyrzuci.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

David z "HP" o rozstaniu z Angeliką
"Hotel Paradise". David wyznał dlaczego rozstał się z Angeliką

Łukasz z "HP All Stars" żałuje, że wyrzucił Miłosza?

Łukasz mógł wybierać spośród wszystkich uczestników. Dość szybko wskazał Miłosza. Później uzasadnił swoją decyzję.

"Dlaczego Miłosz? Jego para za bardzo się nie trzyma... Kornelia mi mówiła, że jak coś, to ja mogę do niej wpaść, bo słaba para. Plus gdzieś z tyłu głowy zostało mi, że na moim finale nie podszedł do mnie, bo nie wiem, poszedł głosem rozumu, którego wtedy może nie miał (śmiech). Jakbym wyrzucił Kornelię, to wtedy dużo płaczu itd., wiem, że facet lepiej to dźwignie" - wyjaśnił w odcinku.

Obserwatorzy Łukasza na Instagramie stwierdzili, że rozumieją jego decyzję. Mężczyzna ma teraz wątpliwości, czy postąpił słusznie.

No szkoda Miłosza. Może czasami w hotelu nie robi się właściwych decyzji. Co nieco bym zmienił. Ale teraz to bym walił w ex
- wyznał.

Ktoś przesłał Łukaszowi wiadomość, że powinien wyrzucić Nanę. Uczestnik zgodził się z tą sugestią. Za to Miłosz wydaje się pogodzony z odejściem. Na Instagramie napisał tylko: "niestety odpadam z raju, ale trudno". Za to pochwalił się, że w przyszłym tygodniu zaprasza fanów na premierę piosenki "Haaland".

Łukasz z "HP All Stars" żałuje, że wyrzucił Łukasza. Wybrałby Nanę
Łukasz z "HP All Stars" żałuje, że wyrzucił Łukasza. Wybrałby Nanę
Źródło: Instagram @lukaszhr_official

"Hotel Paradise All Stars". Ktoś ma żal do Łukasza, że go nie przywrócił

Łukasz przez jakiś czas miał w programie kontakt z Dominiką. Dziewczyna nie zagościła w "HP All Stars" długo, ale złapała świetny kontakt z kolegą. Przez chwilę stanowili parę i dzielili sypialnię. Dominice spodobało się poczucie humoru współtowarzysza. Fani już kilka razy sugerowali Łukaszowi, że między nim a dziewczyną wyraźnie coś zaiskrzyło. Jednak mężczyzna za każdym razem kokieteryjnie wykręca się od odpowiedzi.

"Ahh, mówicie, że było widać?" - napisał kolejny raz w odpowiedzi na InstaStories.

Ktoś napisał do Łukasza z pytaniem: "między tobą a Dominiką było widać iskrę, czemu jej nie przywróciłeś?". Okazało się, że ktoś ma żal do Łukasza o to, że nie dostał od niego drugiej szansy. Były partner Nany mógł przywrócić Dominikę, ale wybrał inaczej.

"Myślę, że mógłbym przywrócić... ciężki wybór, bo tak naprawdę mam dwie osoby w głowie... Dominikę i Luzię. Dajmy szansę Luizie" - przekazał Klaudii El Dursi. Mieszkańcy willi oklaskali jego decyzję.

Łukasz z "HP All Stars" reaguje na pytanie o Dominikę
Łukasz z "HP All Stars" reaguje na pytanie o Dominikę
Źródło: Instagram @lukaszhr_official

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości