Nana o przywróceniu Łukasza do "HP All Stars". Podała prawdziwy powód. "Będzie to dużym zaskoczeniem"

Nana i Łukasz z "Hotelu Paradise All Stars"
Nana wyjaśniła, dlaczego tak naprawdę przywróciła Łukasza do programu
Źródło: Materiały prasowe
Nana i Łukasz kiedyś byli w sobie zakochani i na przekór wszystkim próbowali tworzyć związek. Niestety rozstali się, a ich relacja znów została wystawiona na próbę, gdy spotkali się w "Hotelu Paradise All Stars". Nana w rozmowie z nami zdradziła, dlaczego najpierw wyrzuciła byłego partnera z programu, a później zdecydowała się go przywrócić.

Nana i Łukasz z "Hotelu Paradise" stworzyli związek mimo tego, że uczestnicy i fani programu nie dawali im szans na funkcjonowanie w prawdziwej miłosnej relacji. Natalia i Łukasz zaskoczyli wszystkich. Przez blisko rok wytrwali w związku na odległość — dzieliło ich ponad tysiąc kilometrów. Para podjęła później ważną decyzję i zamieszkała razem. Jednak ich bajka wkrótce się skończyła.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Nana i Łukasz z "HP". Romans w programie vs. realny związek
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Nana wyjaśniła, dlaczego przywróciła Łukasza do "Hotelu Paradise All Stars"

Gdy Nana i Łukasz spotkali się w "Hotelu Paradise All Stars" nie mogli uwierzyć, że znów będą musieli dzielić wspólną przestrzeń. Dla dobra pozostałych uczestników próbowali trzymać swoje emocje na wodzy i nie wdawać się w dyskusje, choć mieszkańcy willi często sami zadawali im krępujące pytania. Niechęć do eks partnera miała swoje ujście na Rajskim Rozdaniu, gdy Nana odesłała Łukasza do domu. Uczestniczka wraz z Mikołajem Grzybowskim miała możliwość eliminacji jednego z uczestników. Nikogo nie zdziwiła decyzja Nany, jednak Mikołaj nie popierał pomysłu dziewczyny. Mimo to nie zdołał uratować kolegi.

Teraz Nana w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl powiedziała, dlaczego zdecydowała się wyeliminować Łukasza.

- Wyrzuciłam go dlatego, że ciągle słyszałam od niego chamskie słowa i przytłaczała mnie jego obecność - wyznała.

Niezbadane są wyroki rajskiego sądu. Nana znów miała w swoich rękach niezwykłą moc. Tym razem w duecie z Blondino mogła przywrócić do gry dwie osoby. Nikt nie spodziewał się, że zdecyduje się dać drugą szansę Łukaszowi. Razem z nim do programu wróciła Basia. Nana wyjaśniła nam, dlaczego postąpiła w ten sposób. Co spowodowało, że zmieniła myślenie o byłym partnerze?

- Stwierdziłam, że będzie to na pewno dużym zaskoczeniem dla uczestników oraz dla widzów. Chciałam zrobić coś nieprzewidywalnego i też zakończyć nasz spór takim gestem. Pokazałam mu, że nie mam do niego negatywnych emocji - wyjaśniła nam w rozmowie.

Łukasz z "HP" wyjawił, czy myśli o powrocie do Nany

Nana i Łukasz nie ukrywali rozczarowania, gdy zobaczyli, że oboje wezmą udział w "HP All Stars".

"Masakra, takie zderzenie ze ścianą, bo czeka mój były, ale się zabijemy. Mam nadzieję, że nie będzie żadnych interakcji" - skomentowała Nana, gdy zobaczyła na brzegu Łukasza.

Jednak interakcji między tą dwójką było całkiem sporo. Konflikt wybuchał w nieoczekiwanych momentach. Nana wyznała, że z żadnym ze swoich byłych chłopaków nie ma tak złej relacji, jak z Łukaszem. Tak było w pierwszych odcinkach show. Czy ostatnie wydarzenia sprawią, że znów się do siebie zbliżą?

Łukasz został poproszony przez fanów o to, by potwierdził to, co mówił w programie. Mężczyzna stanowczo odparł przed kamerą, że nie przewiduje powrotu do byłej dziewczyny.

"Mojego zdania nie zmienię. To by była największa głupota, jaka mogłaby być. I naprawdę dobrze wam radzę, nie róbcie tego" - ostrzegł obserwatorów jakiś czas temu.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości