Artur Sargsyan z "HP" jest w związku? Odpowiedział na liczne pytania fanów

Artur Sargsyan jest w związku?
Artur Sargsyan z "Hotelu Paradise 2"
Źródło: instagram.com/artur.sargsyan_official/
Artur Sargsyan wystąpił w 2. edycji "Hotelu Paradise". Kilka lat później pojawił się też w "Hotelu Paradise All Stars", gdzie w atmosferze dobrej zabawy walczył o wygraną. Tysiące internautów zainteresowanych jego losem zainteresowało się jego działalnością w mediach społecznościowych. To właśnie tam zawrzało, gdy odpowiedział na pytanie dotyczące nowego związku.

Artur Sargsyan jest przez wielu widzów uznawany za jednego z najbardziej charakterystycznych uczestników rajskiego show. Choć wszystko wskazywało na to, że odnalazł uczucie już 2. edycji show, to szybko minęło i sprawiło, że atmosfera w "Hotelu Paradise" zaczęła gęstnieć. Do "HP All Stars" powrócił jako zawodowy singiel. Czy teraz ktoś skradł jego serce?

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Grzegorz Głuszcz gorzko o związkach. Opowiedział o tym, co spotkało go po programie
"Hotel Paradise All Stars". Grzegorz Głuszcz opowiedział nam o związkach, miłości i zmianach w życiu. Ten rok będzie wyjątkowy pod wieloma względami.

Artur Sargsyan z "Hotelu Paradise" jest w związku?

Uczestnicy "Hotelu Paradise" chętnie korzystają z mediów społecznościowych. To właśnie tam, podczas zorganizowanej sesji pytań i odpowiedzi internauci mogą dowiedzieć się tego, co od dawna zaprząta im myśli. Wśród ciekawostek dotyczących zawodowych planów, podróży i relacji z pozostałymi mieszkańcami rajskiej willi pojawiają się też dociekliwości związane z ich sprawami sercowymi.

"Jesteś szczęśliwy?" - zapytał jeden z internautów.

Artur Sargsyan zdecydował się na szczerość i szybko odpowiedział.

"Staram się doceniać wszystko, co mam w życiu. Czasami są momenty, kiedy jest ciężko, ale nigdy się nie załamuję" - napisał.

Artur Sargsyan z "Hotelu Paradise"
Artur Sargsyan zaskoczył wyznaniem
Artur Sargsyan z "Hotelu Paradise"
Źródło: Instagram

Niedługo później padło też zagadnienie dotyczące jego sytuacji uczuciowej, która niewątpliwie wśród fanów "Hotelu Paradise" budzi niemałe emocje.

"Spotykasz się z kimś?" - czytamy.

"Mam wielu znajomych, także spotykam się z wieloma osobami" - powiedział.

Czy w ten sposób Artur Sargsyan chce ukryć, że jego serce jest już zajęte? Odpowiedź na to pytanie poznamy zapewne w najbliższym czasie.

Artur Sargsyan
Artur Sargsyan z "Hotelu Paradise" znalazł miłość?
Artur Sargsyan
Źródło: Instagram

Artur Sargsyan o relacji z Wiktorią Kozar

Po zakończeniu pierwszej edycji "Hotel Paradise All Stars" fani zastanawiali się, czy Artur i Wiktoria mają ze sobą kontakt i rozwijają znajomość, czy może ich drogi rozeszły się po zakończeniu show. Jedna z obserwatorek Artura postanowiła zapytać wprost, czy relacja z Wiką się utrzymała. Nie musiała długo czekać na odpowiedź. Choć wydawało się, że jest między nimi chemia, to ostatecznie nie stworzyli stałego związku.

"Jak widać, nie" - odpisał uczestnik "Hotelu Paradise All Stars".

Teraz Artur odpowiedział na InstaStories, dlaczego nie wyszło mu z Wiktorią Kozar. Po powrocie do kraju z egzotycznej Kolumbii żadne z nich nie podjęło kroków w kierunku poważniejszej relacji.

"Ponieważ żadne z nas nie chciało kontynuować relacji na stopie związku. Obydwoje zdecydowaliśmy, że będziemy znajomymi..." - wyjaśnił Artur Sargsyan.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/artur.sargsyan_official/

podziel się:

Pozostałe wiadomości