"Bitwa o gości" jesienią w TVN. Jakie są zasady programu?

"Bitwa o gości"
"Bitwa o gości" jesienią w TVN
Źródło: TVN
"Bitwa o gości" to nowy program TVN. Poznamy w nim właścicieli pensjonatów, hoteli, ekskluzywnych kempingów, agroturystyk i innych ciekawych obiektów noclegowych w Polsce. Tym razem to oni wcielą się w rolę gości, aby ocenić pracę innych. Czy będą umieli zachować obiektywność?

Popularny brytyjski format telewizyjny "Be my guest", który zdobył uznanie w dziesięciu krajach, zobaczymy jesienią na antenie TVN. W "Bitwie o gości" właściciele pensjonatów, hoteli, ekskluzywnych kempingów i agroturystyk oceniają nawzajem swoje biznesy. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Krzysztof Miruć o życiu uczuciowym. Otrzymał nietypową ofertę matrymonialną

"Bitwa o gości" – o czym jest program? Zasady

W nowym programie TVN, właściciele pensjonatów, zajazdów, hoteli czy kempingów będą się wzajemnie odwiedzać. Spędzą dobę u każdego konkurenta i zapłacą za pobyt tyle, ile uznają za stosowne. Na koniec spotkają się, by poznać oceny, które sobie wystawili. Zwycięzcą okaże się ten, który otrzyma najwięcej pieniędzy za oferowany nocleg.

Podczas pobytu, właściciele dokładnie zbadają wszystkie aspekty obiektu, przekraczając granice typowych klientów. Sprawdzą czystość, komfort, wystrój pokoi, jakość śniadania oraz dostępne rozrywki dla gości. Bez skrępowania będą skakać po łóżkach, sprawdzać każdy zakamarek i testować wszelkie udogodnienia. Ich zadaniem jest dokładna ocena jakości świadczonych usług.

W polskiej wersji "Bitwy o gości" zobaczymy, gdzie przyjeżdżają Polacy w poszukiwaniu odpoczynku. Na jaki poziom usług mogą liczyć w ramach zaproponowanej ceny? Uczestnicy programu dzięki doświadczeniu w branży podpowiedzą, na co warto zwracać uwagę, oceniając hotel czy pensjonat i jakich trików używa się, by przyciągnąć klientów. Poznamy kulisy turystycznego biznesu oraz urokliwe miejsca w Polsce, które warto odwiedzić: gospodarze zapraszają swoich konkurentów na kolację, podczas której nie tylko opowiadają historię prowadzonego przez siebie miejsca, ale też zachwalają atrakcje okolicy.

"Bitwa o gości" – kiedy emisja?

"Bitwa o gości" to polska wersja brytyjskiego formatu "Be my guest". Program od 2010 roku produkowany jest w Wielkiej Brytanii w różnych odmianach, jako "Four in a bed" i "Three in a bed". W telewizji Channel 4 pokazano już jego 1000 odcinków. Seria pokazywana jest w dziesięciu krajach, m.in. w Holandii, Francji i Hiszpanii.

Emisja programu "Bitwa o gości" już jesienią na antenie TVN. Dokładną datę podamy wkrótce.

"Bitwa o gości"
"Bitwa o gości" – jak się zgłosić do programu? Casting
"Bitwa o gości"
Źródło: TVN

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości