Programy

Dziewczyny komentują zachowanie Hani. Co się wydarzyło w "Bonusach od raju"?

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Hotel Paradise

"Hotel Paradise" z każdym dniem zyskuje na popularności i gromadzi przed telewizorami większą rzeszę widzów. Rajskie show musiał opuścić Igor. Choć polały się łzy, uczestnicy zorganizowali później najgłośniejszą imprezę tego sezonu. Dla kogo oznaczało to zakończenie przyjaźni i utratę zaufania?

Emocje w "Hotelu Paradise" po niespodziewanym wyeliminowaniu Igora sięgają zenitu. Dla Anastazji te trudne dni pokazały, na kogo może liczyć w programie? "Chyba każdy podszedł i zapytał się, jak się czuję. Tylko Hania tego nie zrobiła". 

"Hotel Paradise 6". Anastazja ma pretensje do Hani? 

Anastazja Pasternak to jedna z pierwszych uczestniczek, które zamieszkały willę w Panamie. Dziewczyna szybko porozumiała się z Igorem i para ustaliła, że wspólnie będą dążyć do finału. Choć pojawiały się pierwsze kłótnie i nieporozumienia, byli wierni swoim wyborom i starali się zażegnywać konflikty. Decyzją nowej uczestniczki Igor musiał jednak opuścić program, czyniąc tym samym z Anastazji singielkę. 

Ku zaskoczeniu niektórych, Anastazja była wyraźnie poruszona utratą swojego programowego kompana i dalszą część wieczoru spędziła w smutku. Przy jej boku pojawił się niemal każdy z propozycją wsparcia. Niestety, nie otrzymała go od Hani, co sprawiło, że ich przyjaźń została wystawiona na próbę. 

"Chyba każdy podszedł i zapytał się, jak się czuję. Tylko Hania tego nie zrobiła" - powiedziała Anastazja. 

Klaudia El Dursi o tym, jak synowie postrzegają popularność mamy
Klaudia El Dursi o tym, jak synowie postrzegają popularność mamy Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise 6". Kłótnia Szahiry i Hani 

Wraz z pojawieniem się Angeliki, nowej uczestniczki, w "Hotelu Paradise" dużo się zmieniło. Hania zauważyła w niej potencjał na przyjaciółkę i z wielką chęcią spędza z nią czas, oprowadza po panamskiej willi i opowiada o panujących zasadach i regułach. To sprawiło, że Szahira poczuła się odrzucona i zaczęła rozumieć pretensje Anastazji w stosunku do Hani. 

"Mam z Hanią dobry kontakt, tylko nie podoba mi się, że ona tak we wszystkim bierze udział. We wszystkich aferach, zawsze jak coś się dzieje, to Hania jest w środku. I wczoraj byłam trochę na nią zła, bo mnie trochę na bok odstawiła. (...) Jak ja bym straciła swoją parę, a Wy wszyscy byście się bawili z tego powodu, to bym się chyba zaryczała na śmierć. Że wszyscy się aż tak grubo bawili a moja para odeszła. Nie wypada kręcić takiego melanżu, jak jedna z nas traci kogoś, na kim jej zależało. To dla mnie okazanie trochę braku szacunku, bo Ty jesteś załamana, a inni kręcą melanż, jakiego jeszcze tutaj nie było" - powiedziała Szahira. 

Nowe odcinki "Hotelu Paradise" możecie obejrzeć od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 na antenie TVN 7 oraz w player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości