Uczestnicy 5 i 6. edycji "HP" razem na imprezie. Wszystko pokazano na vlogu Jaya i Elizy

Autor:
Dagmara
Olszewska
"Hotel Paradise 6". Co wydarzyło się w odcinku?

"Hotel Paradise" łączy nie tylko w pary, ale także w grupy. Uczestnicy 5 i 6. edycji panamskiego show zorganizowali wielką wspólną imprezę. Wszystko zostało uwiecznione przez Jaya i Elizę, którzy jako jedyna oficjalna para nie szczędzili sobie czułości.

Jay i Eliza to jedna z najbardziej znanych par powstałych po 5. edycji "Hotelu Paradise". Już w Panamie udowadniali, że połączyło ich szczere uczucie. Po powrocie do kraju postanowili kontynuować swoją relację i jej szczegółami dzielić się z internautami i obserwatorami, poprzez nagrywanie vlogów. To właśnie dzięki temu pokazali wspólną, huczną imprezę z innymi uczestnikami "HP".

Impreza uczestników "HP" - kto był?

Vlog Jaya i Elizy rozpoczął się od spotkania z innymi uczestnikami show na rynku w Krakowie. Z 5. edycji "Hotelu Paradise" pojawili się także Karolina Skuratowska, Dominika Stosio, Michał Macura, Konrad Landowski, Marika Worach, Klaudia Biegus, Aleksandra Saków czy Anita Orłowska. 

Do podboju krakowskich klubów dołączyli także niektórzy uczestnicy 6. edycji show w tym: Adam Podwapiński, Monika Kim, Grzegorz Głuszcz, Maciej Drosio, Mikołaj Grzybowski, Anastazja Pasternak i Wiktoria Góra. Wszyscy od samego początku wydawali się świetnie bawić i cieszyć z możliwości wspólnego spędzania czasu. 

Uczestnicy "HP" 5 i 6 na wspólnej imprezie

Według vloga Jaya i Elizy niemal wszyscy obecni na imprezie spędzili ze sobą cały dzień. Wspólnie szykowali się do nocnych szaleństw, robili sobie zdjęcia i głośno skandowali imprezowe hasła. Wielu internautów doszukiwało się uchylenia rąbka tajemnicy z życia uczestników 6. edycji "HP". W materiale opublikowanym na youtube widać jedynie, że Jay i Eliza mają zażyłą i romantyczną relację. Pozostałe osoby znane z rajskiego show zachowywały dystans i pilnowały się, by nie pokazać za dużo przed kamerą. 

Kulminacyjnym momentem we vlogu była oczywiście sama impreza, którą poprzedziło robienie sobie zdjęć i rozdawanie autografów przed krakowskimi klubami. Uczestnicy "Hotelu Paradise" nie stronili od alkoholu i pokazali, że każdą niesnaskę i konflikt w programie można zażegnać i wspólnie spędzać miło czas.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości