Alicja z "Hotelu Paradise" żałuje wyboru Rocha? Tego nikt się nie spodziewał

"Hotel Paradise". Alicja i Roch
"Hotel Paradise". Alicja żałuje wyboru Rocha? Tego nikt się nie spodziewał
Źródło: Player
Za nami Rajskie Rozdanie, które jeszcze mocniej zamieszało w kolumbijskiej willi. Roch wybrał Alicję, co wydawało się, że będzie spełnieniem marzeń uczestniczki "Hotelu Paradise". Ale czy na pewno? Jeszcze przed Rajskim Rozdaniem Alicji towarzyszyło sporo wątpliwości. Jednak to, co powiedziała w rozmowie z Kornelią, może zaskoczyć widzów.

W siódmym sezonie "Hotelu Paradise" zdecydowanie nie ma czasu na odetchnięcie. Przed ostatnim Rajskim Rozdaniem doszło do wielu rozmów i intryg, które wywołały niepewność właściwie wśród wszystkich mieszkańców raju. W minionym tygodniu największą popularnością cieszył się Roch, za którym wężykiem ustawiały się panie. I to dosyć tłumnie!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"Hotel Paradise" – rozmowy z uczestnikami

Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Quiz z Elizą i Jayem z "Hotelu Paradise"
Quiz z Elizą i Jayem z "Hotelu Paradise"
Sevag z "Hotelu Paradise" o kuchennych grzechach Polaków
Sevag z "Hotelu Paradise" o kuchennych grzechach Polaków
Grzegorz Bartoszek z "Hotelu Paradise" - co będzie robił po programie?
Grzegorz Bartoszek z "Hotelu Paradise" - co będzie robił po programie?
Monika z "HP" nie powiedziała rodzinie o udziale w show
Monika z "HP" nie powiedziała rodzinie o udziale w show
"Hotel Paradise". Mikołaj Grzybowski o związku. Czy jego serce jest zajęte?
"Hotel Paradise". Mikołaj Grzybowski o związku. Czy jego serce jest zajęte?
"Hotel Paradise". Grzegorz Głuszcz ma kogoś na oku. Czy to uczestniczka show?
"Hotel Paradise". Grzegorz Głuszcz ma kogoś na oku. Czy to uczestniczka show?
"Hotel Paradise". Hania Balcerzak o związku. Odniosła się do jej zdjęcia z uczestnikiem innego show
"Hotel Paradise". Hania Balcerzak o związku. Odniosła się do jej zdjęcia z uczestnikiem innego show

"Hotel Paradise". Rajskie Rozdanie pełne zwrotów akcji

Choć za nami dopiero drugi tydzień w kolumbijskim raju, jedno jest pewne — nic nie jest pewne. Bowiem uczestnicy siódmej edycji "Hotelu Paradise" z każdym kolejnym dniem udowadniają, że są w stanie jeszcze bardziej skomplikować sobie z pozoru proste decyzje. Większości z nich wydawało się, że stworzone na początku pary będą ich statusem quo, zdecydowanie nie do ruszenia. Toteż gdy próg raju przekroczyła nowa uczestniczka Łucja, nie przyjęli jej ciepło. I to delikatnie mówiąc! Ta jednak otrzymała immunitet i podeszła do Rocha, tym samym przyczyniając się do eliminacji jego partnerki Sabiny.

Mężczyzna z takiego obrotu spraw nie był zadowolony, a grupa na każdym kroku podkreślała, jaka to Łucja jest zła. Zarzucali jej bycie "graczem", jednocześnie w niezbyt dokładny sposób przekazując sobie wzajemnie szczegóły prywatnych rozmów. I gdy zabawa w głuchy telefon nie wychodziła im najlepiej, w międzyczasie okazało się, że w kolejce po serce Rocha znalazło się kilka osób. Alicja i Kornelia, które złapały wspólną więź, przyznały, że obie czują do mężczyzny miętę. A ten, usłyszawszy radosne nowiny, żadnej z pań nie dał potwierdzenia, że mają u niego szansę.

Ostatecznie to z Alicją się dogadał i para postanowiła, że wybierze się na Rajskim Rozdaniu. To oznaczało, że dotychczasowy partner kobiety jest zagrożony. Michał nie miał zamiaru starać się o względy innej z mieszkanek willi i postanowił, że podczas Rajskiego Rozdania wróci do domu. Mimo że mógł wejść w układ z Łucją, która dogadała się z Szymonem.

Podczas Rajskiego Rozdania wszystko poszło jak po maśle — Roch podszedł do Alicji, a Szymon do Łucji. Michał był przygotowany na powrót do domu. Aż tu nagle do programu dołączyli nowi uczestnicy. Justyna i Paweł mieli podjąć decyzję, który z panów zasługuje na immunitet. Choć Michał ewidentnie nie starał się ich do siebie przekonać, wytypowali właśnie jego. A ten podszedł do Łucji, eliminując Szymona. Michał nie zdecydował się wybrać Alicji. A Szymon, odchodząc, przyznał, że w końcu zaczął się otwierać. Na próżno.

"Hotel Paradise". Alicja żałuje wyboru Rocha?

Tymczasem Alicja mogła cieszyć się z faktu, że w końcu trafiła w objęcia Rocha. Ale czy na pewno? Jeszcze przed Rajskim Rozdaniem w głowie uczestniczki pojawiły się wątpliwości. Zasiała je Karolina, która stwierdziła, że Roch nie jest bezpiecznym gruntem i gdy tylko nadarzy się okazja, ucieknie do kobiety będącej w jego typie. Alicja już wtedy zaczęła zastanawiać się, czy złożone obietnice i poczynione deklaracje to był dobry pomysł.

W "Bonusach z raju" dowiadujemy się, że niedługo przed Rajskim Rozdaniem kobieta przyznała, że żałuje rozmowy z Rochem. Jej zdaniem powiedzenie mu o swoich uczuciach to był fatalny pomysł.

"Zgubiła mnie głupia nadzieja na to, że coś może być z Rochem" - powiedziała w rozmowie z Kornelią.

Alicja podkreśliła, że chciała być z Rochem, bo z jej strony zainteresowanie było szczere. Dodała, że od początku chciała stworzyć z nim parę. Dalsze rozmowy z uczestnikami utwierdziły Alicję w przekonaniu, że Roch może nie mieć wobec niej żadnych poważniejszych planów. To zdecydowanie zasmuciło kobietę. Ostatecznie nie musiała wybierać, bowiem na Rajskim Rozdaniu stanął za nią jedynie Roch. Czy z tej mąki będzie chleb?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości