Ostaszewska z synem w Wenecji, Borkowski opowiedział o śmierci żony. Tym żyły dziś media

Zobacz najważniejsze newsy dnia
Zobacz najważniejsze newsy dnia
Źródło: MWMEDIA
Katarzyna Zielińska pokazała zdjęcie w białej sukni ślubnej i najprawdopodobniej odnowiła przysięgę. Jacek Borkowski otworzył się natomiast na trudny temat śmierci jego trzeciej żony. Ale to nie wszystko. Co się jeszcze dziś działo? Zapraszamy na nasze podsumowanie niedzieli 10 września 2023 roku.

Co nowego działo się w polskim i zagranicznym show-biznesie? Redakcja cozatydzien.tvn.pl codziennie przygotowuje dla was newsy ze świata gwiazd. Opisujemy najważniejsze wydarzenia, których nie można przegapić! Poniżej zestaw najważniejszych wiadomości z niedzieli 10 września 2023 roku.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Krupa rozważa przeprowadzkę do Polski? Nawiązała do separacji z mężem

Jacek Borkowski opowiedział o śmierci żony

Jacek Borkowski miał wyjątkowo burzliwe życie uczuciowe. Aktor wiele razy szukał prawdziwej miłości i trzy razy stawał na ślubnym kobiercu. Gdy w końcu był szczęśliwy, jego trzecia żona zmarła. W najnowszym wywiadzie artysta opowiedział o tym trudnym dla niego czasie i nie ukrywał, że bardzo długo nie mógł się po tym pozbierać.

Zobacz więcej: Jacek Borkowski opowiedział o trudnym okresie po śmierci żony. Długo dochodził do siebie

Katarzyna Zielińska odnowiła przysięgę małżeńską?

Katarzyna Zielińska niedawno się pochwaliła, że z okazji rocznicy ślubu powiedziała po raz drugi "tak" swojemu mężowi. Para ponownie się zaręczyła, jednak nie mówiła nic na temat odnawiania przysięgi małżeńskiej. Wszystko wskazuje jednak na to, że zakochani poszli śladami Lewandowskich i wzięli drugi ślub. W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy Katarzynę Zielińską w zjawiskowej białej sukni.

Czytaj więcej: Katarzyna Zielińska odnowiła przysięgę małżeńską? Zaskoczyła nieziemską kreacją

Maja Ostaszewska z mężem i 16-letnim synem na festiwalu w Wenecji

Maja Ostaszewska i jej mąż Michał Englert przebywają obecnie na festiwalu filmowym w Wenecji. Okazało się, że razem z parą pojechał także ich 16-letni syn, który stawia już pierwsze kroki w aktorstwie. Franciszek zagrał nawet w najnowszym filmie swojego taty pt. "Kobieta z...", który porusza ważne społecznie tematy. Nastolatek chętnie pozował w towarzystwie rodziców, a oni pochwalili się zdjęciami w sieci.

Czytaj więcej: Maja Ostaszewska z 16-letnim synem na festiwalu w Wenecji. Franciszek zagrał w filmie

Joanna Krupa opowiedziała o córce i życiu na dwa domy

Joanna Krupa od 20 lat dzieli życie na Polskę i Stany Zjednoczone. Modelka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała, że najtrudniejszą sprawą w takiej sytuacji jest po prostu bycie mamą. Gwiazda cztery lata temu urodziła ukochaną córeczkę Ashę, która jest jej oczkiem w głowie. Joanna Krupa jest w trakcie separacji z mężem, dlatego musi limitować liczbę swoich wyjazdów do ojczyzny. Zdradziła przy okazji, czy myśli o przeprowadzce.

Czytaj więcej: Joanna Krupa rozważa przeprowadzkę do Polski? Nawiązała do separacji [TYLKO U NAS]

Zmarł kompozytor, który współtworzył największe hity

Rafał Paczkowski zmarł w wieku 61 lat. Słynny kompozytor współpracował z największymi gwiazdami polskiej muzyki rozrywkowej, między innymi z: Grzegorzem Ciechowskim, Bajmem, Edytą Górniak, Lady Pank, Edytą Bartosiewicz, Korą, Grzegorzem Skawińskim, Pawłem Kukizem, Rafałem Brzozowskim, Urszulą, Ryszardem Rynkowskim, Kombii, Myslovitz, Andrzejem Piasecznym, Chłopcami z Placu Broni, Rezerwatem, Majką Jeżowską czy Krzysztofem Antkowiakiem. Pracował także przy filmach Agnieszki Holland czy Krzysztofa Kieślowskiego.

Czytaj więcej: Nie żyje kompozytor największych hitów. Pracował między innymi z Korą i Edytą Bartosiewicz

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości