Alicja z "HP 7" wyjaśniła, dlaczego tak naprawdę nie chciała być w parze z Michałem

"Hotel Paradise" 7. Alicja chce być w parze z Rochem. Michał może odpaść
"Hotel Paradise" 7. Alicja chce być w parze z Rochem. Michał może odpaść
Źródło: Player
"Hotel Paradise" 7 przyzwyczaił nas do wielu nieoczekiwanych zwrotów akcji i karuzeli emocji. Jeszcze niedawno Alicja była pewna swojej relacji z Michałem, ale teraz jej uczucia powędrowały w kierunku Rocha. To bardzo komplikowało sytuację przed Rajskim Rozdaniem.

Ostatnie wydarzenia w "Hotelu Paradise" sprawiły, że Michał mógł czuć się zagrożony. Alicja wyznała otwarcie, że chce stworzyć parę z Rochem, a on przystał na jej propozycję. Dziewczyna na Instagramie przyznała, że rzeczywiście źle zachowała się w stosunku do obecnego partnera, wyolbrzymiając jego zachowanie. Jak argumentowała swoje zachowanie?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

ELDURSI_HP
Klaudia El Dursi o finale "Hotelu Paradise All Stars". Nawiązała do decyzji Julii oraz relacji Sary i Mikołaja

Alicja z "Hotelu Paradise" chce zmienić parę

Alicja zdecydowała się wyjawić swoje prawdziwe uczucia jeszcze przed nadchodzącym Rajskim Rozdaniem. Otwarcie porozmawiała zarówno z Łucją, jak i Rochem, a wcześniej także z Michałem. Ta szczerość, choć czasem bolesna, pozwoliła jej zachować spokojne sumienie, jednak skutki tych rozmów były zupełnie inne, niż się spodziewała. Sytuacja w hotelu bardzo się skomplikowała.

Po rozmowie z Alicją Roch poinformował Łucję, że chce zmienić partnerkę. Niestety, dowiedział się, że potencjalna nowa partnerka nie jest pewna tej decyzji. Alicja miała ciężki orzech do zgryzienia, szczególnie po tym, co usłyszyła podczas Rajskiej Wyroczni.

Michał był zagrożony. Szczególnie że Łucja wyciągnęła pomocną dłoń do Szymona. Jeśli zawiążą pakt i będą stanowić parę na Rajskim Rozdaniu, sytuacja Michała znacząco się skomplikowała. Jeśli Łucja wybierze Szymona, a Alicja postawi na Rocha, Michał będzie zmuszony opuścić program.

"Hotel Paradise" 7. Alicja i Michał
"Hotel Paradise" 7. Alicja i Michał
"Hotel Paradise" 7. Alicja i Michał
Źródło: Player

Alicja z "Hotelu Paradise" o tym, dlaczego nie chciała Michała

Alicja zorganizowała sesję "Q&A" na Instastories. Mieszkanka "Hotelu Paradise" dostała wiele niewygodnych pytań. Stwierdziła, że czuje się bardzo źle, ale ma nadzieję, że poczuje się lepiej i będzie w stanie odpowiedzieć na pytania fanów.

Na jej profilu pojawiło się pytanie, czy jest jej wstyd, kiedy ogląda swoje ostatnie poczynania w programie. Wyjaśniła, dlaczego zachowała się tak, a nie inaczej w stosunku do Michała. Okazało się, że jej reakcja na jego zachowanie była przesadzona. Alicja stwierdziła, że jej żałuje, bo w gruncie rzeczy uczestnik zawsze był wobec niej dobry i wyrozumiały.

"Po dzisiejszym odcinku chce Wam tylko powiedzieć, że owszem nie wszystko przyjemnie mi się ogląda. Jest mi źle z tym jak negatywnie zaczęłam reagować i wyolbrzymiać zachowanie Michała, mimo tego, że w gruncie rzeczy był wyrozumiały i dobry dla mnie. Może właśnie to wzbudziło mój niepokój i chęć ucieczki, niestety jestem tylko człowiekiem i nic nie poradzę, że w tamtym momencie taka była moja reakcja" - wyjaśniła na Instagramie.

Alicja odpowiedziała także na zarzuty, że chciała odebrać partnera Łucji. Stwierdziła, że wcale tego nie planowała, jednak w jej sercu pojawiła się sympatia w stosunku do Rocha.

"Jeśli chodzi o komentarze o tym, że chcę odebrać Łucji faceta, to nie było moim celem. Chcąc nie chcąc, zaczęłam odczuwać sympatię do Rocha, co w żaden sposób nie było korzystne, tak po prostu się zdarzyło. Być może to była podświadoma próba ucieczki od dobrej relacji, być może to było prawdziwe uczucie. Na pewno było to szczere" - podsumowała.

Alicja z "Hotelu Paradise" o tym, dlaczego nie chciała Michała
Alicja z "Hotelu Paradise" o tym, dlaczego nie chciała Michała
Alicja z "Hotelu Paradise" o tym, dlaczego nie chciała Michała
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości