Programy

Ktoś w "HP" bardzo cieszy się z konfliktu Adama z Angeliką. Trudno to ukryć

Programy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
Player.pl
"Hotel Paradise". Adam i Angelika

W "Hotelu Paradise" zaczyna się robić gorąco! Pozornie idealna relacja Adama i Angeliki, którzy jako jedyni wyglądali na takich, co to łączy ich coś więcej niż układ, rozpada się na oczach widzów. Jedna z uczestniczek nie kryła radości, gdy dowiedziała się o kłótni. W "Hotelu Paradise" dojdzie do rozłamu?

W tym tygodniu w "Hotelu Paradise" naprawdę się działo. Do panamskiej ekipy dołączyło aż troje uczestników: Camilla zwana Carmą, Dawid oraz David. W trakcie okazało się, że z pierwszą Adam znał się przed programem, a ostatni z panów przypadł do gustu Angelice, Hani i właściwie każdej z panamskich dam. Tymczasem wszystko, co dobre, szybko się kończy. Nowi otrzymali list, w którym dostali zadanie: wskazanie trojga uczestników, którzy, ich zdaniem, nie stworzą relacji w programie. Biorąc pod uwagę wytypowane osoby, trudno uwierzyć, że kierowali się czymś innym niż strategią.

Wejście do "Hotelu" Klaudii El Dursi rzadko kiedy wiąże się z dobrymi wieściami. Wytypowani zostali: Szahira, Hania i Grzegorz, a podczas jabłkowego głosowania decyzją większości hotelowiczów to Szahira musiała spakować walizki. Ten nagły zwrot akcji na tyle zaskoczył wszystkich, że sama Klaudia El Dursi zabrała głos.

Zobaczcie najnowszy odcinek cyklu "Tajemnice produkcji". W trzeciej odsłonie Kalina Szymankiewicz udała się na plan serialu "Papiery na szczęście". Barbara Garstka oprowadziła ją po kulisach i zdradziła kilka smaczków dotyczących pracy:

Tajemnice produkcji #3. Plan serialu "Papiery na szczęście"
Tajemnice produkcji #3. Plan serialu "Papiery na szczęście" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Kłótnia Angeliki i Adama

Tymczasem źle dzieje się w relacji Angeliki i Adama. Po głosowaniu i odejściu Szahiry, które Angelika i Hania mocno przeżyły, para udała się do Gdybalni. Tam Adam poruszył z nią temat nowego uczestnika Davida, który planuje podejść do niej na Rajskim Rozdaniu. Podczas rozmowy Adam dodał, że w rozmowie z Carmą obronił jego związek z Angeliką przed ewentualnym wytypowaniem, mówiąc: "Ja im powiedziałem, że nasza relacja jest bardzo mocna".

Uczestnikowi nie spodobała się reakcja Angeliki, która nie podziękowała mu za to dobre słowo.

"Weź się zastanów nad sobą, ktoś ci tu miłe rzeczy mówi, a ty się unosisz" - skomentował.

To był pierwszy gwóźdź do trumny, który para powoli, acz spektakularnie wbijała głębiej. Adam chciał wrócić do rozmowy, by wyjaśnić z Angeliką nieporozumienie, jednak ta była wyjątkowo zdenerwowana. Każda kolejna próba pojednania nie przynosiła efektów, a uczestnicy wzajemnie się nie słuchali. Szczególnie Adam nie widział w swoim zachowaniu niczego niewłaściwego.

W "Bonusach z raju" dowiadujemy się, że konflikt wciąż trwa. Można założyć, że doszło nawet do jego eskalacji. Jak się okazuje, nie wszyscy są rozczarowani takim obrotem spraw. Anastazja w rozmowie z Moniką opowiedziała o łzach, do których Adam doprowadził Angelikę podczas śniadania. Mężczyzna uniósł się i stwierdził, że jego dotychczasowa postawa "miękkiej kluski" była niewłaściwa, a od teraz powinien zacząć być pozbawionym uczuć twardzielem (choć sam użył znacznie dosadniejszych słów).

"Hotel Paradise". Kryzys w relacji Angeliki i Adama jest komuś na rękę?

Konflikt więc trwa, a o wspomnianych łzach porozmawiały sobie Monika i Anastazja. Pierwsza z dam tworzyła parę z Adamem, zanim do "Hotelu" dołączyła Angelika. O tym, że relacja Moniki i uczestnika nie zakończyła się najlepiej, świadczy fakt, że podczas Pandory Adam mylił się w zeznaniach i ostatecznie nie wiadomo, czy uzgodnił z nią odejście do Angeliki.

W rozmowie z Anastazją Monika dowiedziała się, że kryzys w parze jej byłego partnera jest poważny. Na tyle, że Angelika planuje wybrać Davida.

"Słuchaj, jeżeli ich relacja z Angeliką była na tyle mocna, na jaką wyglądała, to nie powinna psuć się po jednym dniu i jakiejś jednej kłótni, tylko powinna być silna, jeżeli to było prawdziwe coś" - stwierdziła twardo Monika.

Dodała, że jej zdaniem Adam i tak powinien stanąć za Angeliką i w takim sposób zweryfikować łączącą ich więź.

"Teraz takie chodzenie przykładowo Adama i proszenie przykładowo Camilli: 'wybierz mnie', o i tamto, bo teraz jestem w takiej sytuacji złej, to nie uważam, że to jest dobre" - dodała.

Monika podsumowała całą sytuację dosyć stanowczo: "Wydaje mi się, że dzisiaj to kilka razy musiał zmieniać [Adam - przyp. aut.] majtki (śmiech). Serio. Widziałam po jego minie, że po prostu pot się lał ciurkiem. Chodzi za tą Angeliką, wisiał jej nad uchem. Kocham Davida za jego cięte teksty, dobrze próbuje".

Z kolei z innych rozmów Moniki z uczestnikami wybrzmiewa sporo żalu do Adama, a może za nim kryje się skrywane uczucie? Monika przecież wielokrotnie wracała do ich relacji, a nawet pytała, czy Adam nie żałuje swojej decyzji. Jak ich relacje się potoczą, tego dowiemy się z kolejnych odcinków.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: Player.pl

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości