Gwiazdy

Piotr Szeląg odpoczywa po narodzinach syna w hotelu. Podziękował ukochanej za wyrozumiałość

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
Pudelek
Piotr Szeląg, Lara Gessler

Lara Gessler urodziła drugie dziecko. Tym razem córka Magdy Gessler doczekała się syna. Tymczasem Piotr Szeląg, partner świeżo upieczonej mamy, postanowił dać upust emocjom i udał się na samotny odpoczynek.

Narodziny dziecka to piękny, acz trudny moment dla wielu rodziców. Codzienność ulega przewartościowaniu, a zmiany widoczne są na każdym kroku. Choć to nie pierwsza pociecha Lary Gessler i Piotra Szeląga, mężczyzna widocznie mocno przeżył ciążę i poród partnerki. Na instagramowym profilu podzielił się kilkoma ujęciami z samotni.

Piotr Szeląg odpoczywa po narodzinach syna

Lara Gessler przez całą ciążę była niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Jej sensualna sesja w wodzie zachwyciła internautów. Toteż o narodzinach kolejnej pociechy również poinformowała za pośrednictwem profilu na Instagramie. Opublikowała zdjęcie, na którym uwieczniono moment chwilę po porodzie.

Po wymagającym czasie ciąży i porodzie Piotr Szeląg postanowił odpocząć. Udał się na samotny pobyt w jednym z warszawskich hoteli, a swoją mikro podróż relacjonował za pośrednictwem instagramowego profilu. Fani mogli dowiedzieć się, co jadł na śniadanie i jaki samochód wpadł mu w oko. Piotr Szeląg opublikował ponadto podziękowania, które skierował do świeżo upieczonej mamy oraz babci Magdy Gessler.

"Chwilowo robię przerwę w byciu sam ze sobą i wracam stęskniony do Lary i dzieci. Dziękuję Lara, że rozumiesz moje potrzeby i mnie wspierasz. Dziękuję Magda, że pomagasz mi tam, gdzie potrzebuję - bez zbędnych pytań"- napisał.

Piotr Szeląg odpoczywa po narodzinach syna Źródło: Instagram @piotr.szelag

Serwis Pudelek postanowił zapytać mężczyznę o szczegóły podjęcia decyzji o odpoczynku.

"Potrzebowałem chwili, aby dać odpocząć głowie i ciału. Wiele miesięcy czekałem na Bernarda i jak opadła adrenalina - potrzebowałem się chwilę wyciszyć. Pozdrawiam Was wszystkich i ściskam mocno" - przekazał serwisowi.

Magda Gessler pochwaliła się wnukiem

Magda Gessler jest osobą niezwykle rodzinną. Często publikuje wpisy, w których podkreśla, jak bardzo kocha i jak bardzo dumna jest ze swoich dzieci. Restauratorka z niecierpliwością wyczekiwała na narodziny syna Lary Gessler. A gdy ten przyszedł na świat, pojechała go odwiedzić, co zrelacjonowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Magda Gessler opublikowała urocze zdjęcie z wnukiem. Okazji do świętowania tego dnia było znacznie więcej. Restauratorka nie tylko pierwszy raz zobaczyła pociechę, ale również złożyła życzenia obchodzącej 33. urodziny Larze Gessler. Magda Gessler zakochała się w malcu od pierwszego wejrzenia!

Magda Gessler pokazała wnuka
Magda Gessler pokazała wnuka Magda Gessler pokazała wnuka Źródło: Instagram

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: Pudelek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości