Chris Ducci z "HP" ponownie został ojcem. "Nie było tak łatwo"

Chris Ducci i Monika Czajkowska spodziewają się drugiego dziecka
Chris Ducci i Monika Czajkowska spodziewają się drugiego dziecka
Źródło: Instagram Chris Ducci/Screen
Chris Ducci był zwycięzcą pierwszej edycji "Hotelu Paradise". Od emisji show minęło już kilka lat, a uczestnik ułożył sobie życie u boku partnerki Moniki Czajkowskiej. Para poinformowała niedawno, że spodziewa się drugiego dziecka. Córeczka Pola przyszła na świat 1 grudnia!

Chris Ducci jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd "Hotelu Paradise". Uczestnik brał udział w pierwszej edycji show. Wówczas stworzył relację z Mariettą - para dotarła do finału i stanęła na Ścieżce Lojalności. Wygrała miłość, a uczestnicy wyjechali z raju nie tylko bogatsi o 100 tys. złotych, ale również o siebie.

Relacja nie przetrwała jednak próby czasu. Teraz oboje są w szczęśliwych związkach. Chris Ducci związał się z Moniką Czajkowską. Para doczekała się córki, a niedawno zdradzili, że czekają na kolejnego członka rodziny.

Dalsza część artykułu pod wideo.

CZT_HP_Hania_Powrot_ do_hotelu_strategia
"Hotel Paradise". Hania Balcerzak o strategii po powrocie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Chris Ducci ponownie został tatą

We czwartek Chris Ducci przekazał fanom, że wraz z partnerką dotarli na porodówkę i czekają na przyjście na świat córki Poli.

"Nie mieliśmy okazji, aby Was poinformować, więc zrobimy to teraz... Już niedługo Pola będzie z nami" - napisał pod postem i dodał hasztag "Dwie córeczki tatusia".

Pod zdjęciem pojawiły się liczne komentarze. Internauci życzyli przyszłym podwójnym rodzicom dużo szczęścia i z niecierpliwością oczekiwali przyjścia na świat dziecka. Jedna z kobiet przyznała:

"Czekam na info i czekam, i czekam, i doczekać się nie mogę. Myślę o was ciepło już od rana".

Na ten komentarz odpowiedziała Monika Czajkowska, która potwierdziła, że ich druga córka pojawiła się na świecie.

"Nie było tak łatwo, jak się spodziewałam, ale jesteśmy już razem" - napisała partnerka uczestnika "Hotelu Paradise".

"Hotel Paradise". Chris Ducci
Monika Czajkowska potwierdziła narodziny córki
"Hotel Paradise". Chris Ducci
Źródło: Instagram @chris.ducci

"Hotel Paradise". Chris Ducci i Monika Czajkowska

Chris Ducci i Monika Czajkowska poznali się na planie teledysku. Zauroczyli się od pierwszego wejrzenia, toteż ich relacja szybko przerodziła się w coś poważnego. W grudniu 2020 roku poinformowali, że spodziewają się pierwszego dziecka. Chris Ducci jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych, toteż internauci mogli śledzić losy ulubieńców i przeżywać z przyszłymi rodzicami kolejne tygodnie oczekiwania.

Córka Blanka przyszła na świat 30 lipca 2020 roku.

"Cześć. Jestem Blanka. Urodziłam się 30 Lipca o 5:37 rano! Nie dałam mamie pospać! Mówią, że jestem lwem! Ale chyba nie jestem taka groźna?" - napisał wówczas na instagramowym profilu.

Na razie nie wiadomo, czy para stanęła na ślubnym kobiercu.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram Chris Ducci/Screen

podziel się:

Pozostałe wiadomości