Agnieszka "Lili" Antoniak z "Gogglebox" urodziła! Zdjęcie ze szpitala obiegło media

Agnieszka "Lili" Antoniak jest w ciąży
Agnieszka "Lili" Antoniak jest w ciąży
Źródło: Instagram/Lili.Antoniak
Agnieszka "Lili" Antoniak to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd TTV. 1 grudnia za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała zdjęcie ze szpitala. Powitała na świecie córkę. Pod postem w kilka chwil pojawiły się setki gratulacji.

Agnieszka "Lili" Antoniak urodziła. Od kilku dni regularnie na jej profilach w mediach społecznościowych pojawiały się relacje z przygotowań do porodu. W końcu upragniony dzień nadszedł, a gwiazda TTV po raz drugi została mamą.

"Nie płacz mamo, trzymam Cię — wszystko jest dobrze"- napisała pod postem na Instagramie.

Agnieszka "Lili" Antoniak urodziła

Agnieszka "Lili" Antoniak występuje u boku Sylwii Bomby w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Bohaterka show przygotowywała się na przyjście na świat drugiej córeczki. Mimi Róża przyszła na świat w czwartek 1 grudnia 2022 roku. Pod zdjęciem ze szpitala, które zostało opublikowane w mediach, w kilka sekund zaczęły pojawiać się radosne komentarze, życzenia i porady dla świeżo upieczonych mam.

"Gratulacje! Jesteście takie dzielne!" - napisała modelka, Aleksandra Żuraw.

"Czekałam na to zdjęcie. Wspaniale widzieć Was razem. Dużo cierpliwości, miłości i snu" - czytamy pod postem Agnieszki Antoniak.

"Jest! Gratulacje!" - dodała Sylwia Bomba.

Gratulacje przekazali także Agata Dziarmagowska, Qczaj, Natalia Siwiec, Martyna Kaczmarek, Ewa Zawadzka czy Jacek Jeschke.

Agnieszka "Lili" Antoniak o ciąży

Agnieszka "Lili" Antoniak regularnie pokazuje się w mediach społecznościowych, a zabawnymi filmami i humorystycznym podejściem do życia zachęca wiele osób do śledzenia jej losów. Popularność wykorzystuje także do promowania zdrowego stylu życia, zachęca do regularnego badania i otwarcie mówi o tematach tabu. W wywiadzie z nami opowiedziała o swoich problemach z zajściem w ciążę.

- Nie ukrywam, że od lat choruje na insulinooporność, co niestety było problemem przy zajściu w ciąże. Ten temat nadal jest w sferze "tabu", a dotyczy tak wielu osób. Sama bardzo często od moich obserwatorek na Instagramie dostawałam pytanie, kiedy planujemy rodzeństwo dla Aleny. Dlatego postanowiłam nagrać ten filmik, aby uświadomić ludziom, że takie pytania są intymne i bardzo niestosowne, ponieważ nikt nie wie, z jakimi problemami boryka się para i jest to ich prywatna sprawa. Takie pytania mogą sprawiać przykrość — powiedziała w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą z cozatydzien.tvn.pl.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram/Lili.Antoniak

podziel się:

Pozostałe wiadomości