Programy

Weronika z "TM" pokazała zdjęcie sprzed 2 lat. Metamorfoza jest niesamowita

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Weronika Pawelec z "Top Model"

Weronika Pawelec to jedna z uczestniczek programu "Top Model". 19-latka dodała na swój profil na Instagramie zdjęcie, które wykonała dwa lata temu. Zestawiła je z fotografią zrobioną przez Marcina Tyszkę niedawno. Zmiana jest ogromna. Zobaczcie sami!

Weronika Pawelec to uczestniczka 11. edycji "Top Model", która zmaga się z poważnym problemem zdrowotnym. Niedosłuch utrudnia jej codzienne funkcjonowanie, jednak mimo przeciwności losu chce spełnić swoje marzenie o byciu modelką. W programie radzi sobie bardzo dobrze, a na fotografiach wygląda zjawiskowo. Uczestniczka pokazała jednak zdjęcie sprzed dwóch lat, na którym wygląda zupełnie inaczej.

Weronika Pawelec z "Top Model" pokazała metamorfozę

Weronika Pawelec w jednym z odcinków "Top Model" powiedziała, że lubi eksperymentować ze swoim wyglądem i jakiś czas temu postanowiła ogolić sobie głowę. Na casting do programu przyszła z krótkimi włosami. Podczas odcinka, w którym uczestnicy zawitali do jednego z najlepszych salonów fryzjerskich w Warszawie, aby zadbać o swój wizerunek, Weronika Pawelec nie bała się zmian. Stylista fryzur nie zdecydował się jednak na drastyczną przemianę u 19-latki. Uczestniczka była zadowolona z pięknej, wielowymiarowej koloryzacji.

Na swój profil na Instagramie Weronika Pawelec wstawiła zdjęcie wykonane podczas sesji z Marcinem Tyszką. Zestawiła je z fotografią zrobioną dwa lata temu. Dziewczyna podkreśliła, że zaszła w niej niesamowita przemiana i nie chodzi tylko o wygląd zewnętrzny.

"Moja metamorfoza w ciągu dwóch lat. Aż trudno mi uwierzyć, jaka przemiana się we mnie dokonała, nie tylko na zewnątrz, ale też wewnątrz" - podkreśliła Weronika Pawelec.

Adrian Nkwamu na nagiej sesji w "Top Model"
Adrian Nkwamu na nagiej sesji w "Top Model"

Weronika Pawelec z "Top Model" – kim jest?

Weronika Pawelec ma 19 lat i jest tegoroczną maturzystką. Pochodzi z Orzelca Dużego. Na co dzień mieszka w Poznaniu. 19-latka marzy jednak o pracy w modelingu. Uwielbia tańczyć, ćwiczyć i dbać o swoje ciało.

Weronika jest osobą niedosłyszącą i zna język migowy. Ma wszczepiony procesor. Przyznaje, że czasami czuje się zagubiona. Uczestniczka "Top Model" dodała ostatnio obszerny wpis w mediach społecznościowych, w którym odniosła się do komentarzy po emisji programu. Napisało do niej wiele osób niesłyszących i niedosłyszących, które czują się wykluczone ze społeczeństwa. Weronika Pawelec wyjaśniła, co można z tym zrobić.

"Top Model" – gdzie i kiedy oglądać?

Program "Top Model" można oglądać w telewizji TVN i w Playerze w każdą środę o 21.35.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości