Dominika z "HP" sprawiła gościom zmysłową niespodziankę. Tych urodzin długo nie zapomną

Autor:
Dagmara
Olszewska
Dominika z "Hotelu Paradise" o metamorfozie

"Hotel Paradise" to nie tylko okazja do poznania miłości życia, ale także nawiązania wieloletnich przyjaźni. Dominika Stosio, która pojawiła się w 5. edycji show, zorganizowała niedawno huczne przyjęcie urodzinowe. Nie zabrakło cekinów, blasku, zmysłowego układu tanecznego i uczestników z różnych sezonów rajskiego programu.

Dominika Stosio to jedna z najbardziej znanych uczestniczek 5. edycji "Hotelu Paradise". Niedawno obchodziła swoje 25. urodziny i wykorzystała tę okazję, by razem ze znajomymi i rodziną świętować ten dzień w blasku fleszy. Impreza rozpoczęła się… pokazem zmysłowego tańca. 

"Hotel Paradise". Dominika Stosio zatańczyła na imprezie urodzinowej 

Dominika Stosio już od pierwszych chwil w "Hotelu Paradise" zaznaczała, że jej największą pasją jest taniec. Swoje rytmiczne umiejętności chętnie wykorzystywała podczas zadań, a po powrocie do Polski pokazywała internautom coraz to nowsze układy. Zaproszonych na imprezę urodzinową gości nie zdziwiło więc pompatyczne otwarcie i zmysłowy taniec, który wykonała razem z trzema koleżankami. 

Wśród zaproszonych gości nie zabrakło Jaya i Elizy, Karoliny Skuratowskiej, Michała Macury czy Klaudii Bigus, którzy razem z Dominiką zamieszkiwali panamską willę w 5. odsłonie show. Z 6. edycji nie zabrakło Mikołaja Grzybowskiego, czy Grzegorza Głuszcza. 

"Urodziny w weselnym stylu. Taką imprezę mogła zrobić tylko Dominika" - powiedziała jedna z uczestniczek 'Hotelu Paradise" za pośrednictwem InstaStories. 

Zobaczcie relację z tego niebanalnego wydarzenia.

Relacja z urodzin Dominiki Stosio

Dominika Stosio z "HP" o relacjach z uczestnikami programu 

Uczestnictwo Dominiki Stosio w "Hotelu Paradise" niemal od początku budziło wiele emocji. Jej nieudany związek z Kubą Sobczakiem sprawił, że jeszcze długo po powrocie do Polski był to jeden z głównych tematów dotyczących rajskiego show. Tancerka w wywiadzie z nami opowiedziała o relacjach z innymi uczestnikami programu i przyznała, z kim nie utrzymuje już kontaktu. 

- Ja z Kubą dobrze się dogadywałam. To był mój dobry kolega. Na dzień dzisiejszy nie mamy w ogóle kontaktu. (...) Wydaje mi się, że my moglibyśmy pozostać dobrymi znajomymi. Zawsze mieliśmy temat. Mówiłam, że przypomina mi mojego przyjaciela, ale gdzieś tam niektóre sytuacje nas poróżniły i tyle. Nic poważnego się nie stało. Podczas emisji programu, mimo że to wszystko było już dawno, to te sytuacje i emocje do nas wracają i czasami sobie dogryzamy - powiedziała w rozmowie z Aleksandrą Głowińską.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Archiwum Prywatne Dominiki Stosio

Pozostałe wiadomości