Marta ze "ŚOPW" wylewa żale na rodzinnym spotkaniu. Skreśliła Maćka na dobre?

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta na rodzinnej imprezie

W 9. odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 8" Maciek opuszcza mieszkanie Marty, ale ich następne spotkanie może się nie odbyć. Justyna myśli o zniesieniu intercyzy. Z kolei Patryk i Marta udają się na rodzinny obiad do mamy kobiety. Sprawdźcie, co jeszcze wydarzyło się w odcinku.

Maciej Mikołajczak, Patryk Aniśko, Przemysław Wereszczyński, Marta Podbioł, Justyna Hołubowicz i Marta Milkiewicz to wszyscy uczestnicy 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W 9. odcinku programu zobaczyliśmy, jak radzą sobie w małżeństwie. Sprawdźcie, co się wydarzyło.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Podbioł i Maciej Mikołajczak

Między Martą Podbioł i Maciejem Mikołajczakiem od początku zgrzytało. Kobieta odsunęła się od męża, kiedy zaczął kierować wiele uwag pod jej adresem i nazwał ją "mortadelką". Mimo to zaprosiła go do mieszkania. Maciej pomagał jej w opiece nad synem. Po rozmowie z psychologiem kobieta dowiedziała się, że nie podoba się Maciejowi, natomiast Maciej przyznał, że odrzucił próbę zbliżenia się ze strony Marty.

"To, że jestem nieatrakcyjna, dowiedziałam się na rozmowie z ekspertką" - powiedziała przed kamerą rozżalona Marta.

Mężczyzna musiał już wracać do rodzinnego miasta. Po wyjeździe Maciej napisał do Marty i zaprosił ją do siebie do Szczecina. Kobieta postanowiła odwiedzić rodzinę, aby wyżalić się bliskim. Powiedziała krewnym, że w małżeństwie czuje się upokorzona, a jedyną pozytywną cechą Maćka dla Marty na razie jest to, że pozytywnie odnosi się do jej synka, Rysia. Kobieta nie chciała jechać do Macieja. Rodzina namawiała ją jednak, żeby dała mężowi jeszcze jedną szansę.

"Pojedź tam na luzie. Wyobraź sobie, że jedziesz z nowo poznanym chłopakiem na wspólny weekend. To, co było przykre, zapisałaś na jednej kartce, a drugą miej czystą" - doradzali Marcie bliscy.

Maciej, gdy wrócił do Szczecina, próbował skontaktować się z Martą. Nie odbierała telefonu i nie odczytywała wiadomości. W końcu 37-latek otrzymał zwrotną wiadomość, że Marta musi odpocząć psychicznie i nie przyjedzie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Podbioł i Maciej Mikołajczak
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Podbioł na rodzinnej imprezie Źródło: Player

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Justyna Hołubowicz i Przemek Wereszczyński

Justyna Hołubowicz i Przemysław Wereszyński to para, która bardzo stara się budować pozytywną relację. Justyna rozgościła się w mieszkaniu męża i pod jego nieobecność zrobiła mu obiad. Małżeństwo nie szczędzi sobie drobnych gestów i czułości. Para znajomych Przemka wpadła, aby zaprosić ich na swój ślub. Przy okazji doszło do rozmowy o intercyzie, którą podpisali Justyna i Przemek podczas ślubu. Z obu stron zaczynęły się przemyślenia, czy nie warto z niej zrezygnować.

Justyna zaczęła zastanawiać się, że o ile do czynszu może dopłacać, to do kredytu, który nie jest jej, już nie, bo nie chce w przyszłości... zostać wykopana z mieszkania, które formalnie nie byłoby jej. Sytuację skomentowała ekspertka. Według Magdaleny Chorzewskiej pieniądze dają tylko złudne poczucie bezpieczeństwa i są ważniejsze rzeczy w relacji.

Justyna wróciła do siebie, ale wkrótce dołączył do niej Przemek. Stwierdził, że w mieszkaniu jest tu za mało miejsca dla dwóch osób i nie wyobraża sobie życia w Warszawie. Justyna stwierdziła za to, że na początku na pewno nie ma mowy o jej przeprowadzce do Poznania.

"Wydaje mi się, że jest ok między mną a Justyną [...] Uważam, że trzeba to sprawdzić dalej. Nigdy już po trzech tygodniach nie myślałem, że jest super tak, czy super nie" - przyznał Przemek.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Justyna Hołubowicz i Przemek Wereszczyński
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Justyna Hołubowicz i Przemek Wereszczyński spotkali się ze znajomymi Przemka Źródło: Player
"ŚOPW". Co zmieniło się w życiu Kamila. Czy z kimś się spotyka?
"ŚOPW". Co zmieniło się w życiu Kamila. Czy z kimś się spotyka? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Milkiewicz i Patryk Aniśko

Marta Milkiewicz i Patryk Aniśko to para, która czuje się ze sobą naprawdę dobrze. Małżonkowie odwiedzają mamę Marty. Podczas obiadu uczestniczka programu jest zaskoczona tym, że jej mama porozumiewała się już z tatą Patryka, który załatwił synowej pracę w szkole. Rodzina kobiety zrobiła Patrykowi niespodziankę i zabrała go na gokarty. Patryk podkreślił, że lubi niespodzianki, ale to przeważnie on je robi. Był jednak zadowolony z atrakcji. Parze ciężko było się rozstać.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Milkiewicz i Patryk Aniśko
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Milkiewicz i Patryk Aniśko na obiedzie u mamy Marty Źródło: Player

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - kiedy i gdzie oglądać?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" można oglądać w każdy wtorek o 21.35 na antenie TVN oraz przedpremierowo w serwisie player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości