Programy

Marek Kuliński z "Hotelu Paradise 6". Co wiadomo o jego życiu?

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Marek Kuliński z "Hotelu Paradise 6".

Marek Kuliński z to nowy uczestnik 6. edycji "Hotelu Paradise". Mężczyzna szuka partnerki, która będzie pasować do jego stylu życia. Czy znajdzie ją w gorącej Panamie?

Marek Kuliński to uczestnik 6. edycji "Hotelu Paradise". Jego pasją jest sport i terrarystyka. Lubi też tatuaże, którymi zdobi swoje ciało. Przeczytajcie więcej na jego temat!

Marek Kuliński z "Hotelu Paradise" - wiek, zawód, praca, skąd pochodzi

Marek Kuliński ma 26 lat i pochodzi ze Skarżyska-Kamiennej. To pewny siebie, młody przedsiębiorca, inwestujący w maszyny budowlane. Jest również specjalistą od kryptowalut. Branża beauty to kolejna z dziedzin, w którą inwestuje.

Marek Kuliński z "Hotelu Paradise 6".
Marek Kuliński z "Hotelu Paradise 6". Źródło: TVN
Klaudia El Dursi o kolejnym sezonie "Hotelu Paradise" i tęsknocie za rodziną
Klaudia El Dursi o kolejnym sezonie "Hotelu Paradise" i tęsknocie za rodziną "Hotel Paradise". Klaudia El Dursi Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marek Kuliński z "Hotelu Paradise" - jaki jest, pasje, marzenia

Marek Kuliński jest typem imprezowicza. Jak się bawi, to od czwartku do niedzieli. Uwielbia być zawsze w centrum uwagi. Relaksuje go nocna jazda samochodem oraz słuchanie muzyki. Mężczyzna lubi wyznaczać sobie cele - zarówno w strefie biznesowej, jak i prywatnej. Jak coś postanowi, to jest w stanie to osiągnąć. Po pracy można go znaleźć na siłowni, gdzie dopieszcza swój wizerunek. Bardzo dba o swoją sylwetkę.

26-latek kocha tatuaże, których na jego ciele nie brakuje. Uważa siebie za gentlemana o wyrafinowanym guście. Jest także fanem terrarystki. Dla niewtajemniczonych - to dziedzina zajmująca się planowaniem, budowaniem, urządzaniem i prowadzeniem terrarium oraz hodowlą trzymanych w nim zwierząt i roślin. Marek hoduje węże i pająki.

Marek Kuliński z "Hotelu Paradise 6".
Marek Kuliński z "Hotelu Paradise 6". Źródło: TVN

Marek Kuliński "Hotelu Paradise"- związki, ideał partnerki

Marek Kuliński był w dziesięciu związkach, w tym w trzech poważnych. Jeśli chodzi o relacje damsko-męskie, to bywa zazdrosny i nieufny, dlatego też czujnie obserwuje swoją kobietę. Jego ideał to atrakcyjna, dobrze prezentująca się i lojalna kobieta. Musi być godną partnerką, aby pasować do jego stylu życia.

Marek Kuliński z "Hotelu Paradise 6".
Marek Kuliński z "Hotelu Paradise 6". Źródło: TVN

Marek Kuliński z "Hotelu Paradise" – Instagram

Marek Kuliński ma oficjalne konto na Instagramie, na którym uczestnik "HP" chętnie chwali się mięśniami i tatuażami. Jego nick to @kulinsky.mark.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości