Grześ zdradził Angelice swój sekret. Zaskakujące wyznanie

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
"Hotel Paradise". Grześ rozmawia z Angeliką o Magdzie

Grzegorz Głuszcz z "Hotelu Paradise" jest zapatrzony w Magdę. Marzył o tym, aby wróciła do Panamy. Ostatnio oberwało mu się za jego strategię przetrwania i podrywanie dziewczyn podczas jej nieobecności. Jednak motywowały go uczucia, jakich nie zaznał z żadną inną uczestniczką "HP". W rozmowie z Angeliką poruszył bardzo poważną kwestię.

Grzesiek był ciekawy, czy Angelika naprawdę wyznała Davidowi miłość. Przypomnijmy, że kamery zarejestrowały, jak dziewczyna zwraca się do partnera słowami "Love you". Wyjaśniła Grzegorzowi, że powiedziała tak, aby David dał jej spokój i nie wypytywał ją o to, czy jest w nim zakochana. Partner Magdy chciał kontynuować temat uczuć, bo wyraźnie leżało mu coś na sercu. Coś, a raczej ktoś.

Eliza i Jay z "Hotelu Paradise" o związku, tatuażach i wspólnym mieszkaniu
Eliza i Jay z "Hotelu Paradise" o związku, tatuażach i wspólnym mieszkaniu Jeremiah "Jay" Dąbrowski i Eliza Milewska byli uczestnikami 5. edycji "Hotelu Paradise". Tworzyli parę z najdłuższym stażem, to też wydawało im się, że miejsce w finale mają w kieszeni. Niestety, ostatni tydzień w "Hotelu Paradise" rządzi się swoimi prawami. W rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzień.tvn.pl Jay i Eliza zdradzili, czy wciąż są razem.

"Hotel Paradise". Grześ rozmawia z Angeliką o Magdzie. Zdradził swój sekret

Grzesiek zapytał Angelikę, kiedy jest dobry moment na wyznanie komuś miłości. Dziewczyna stwierdziła, że nie potrafi tak szybko się zakochać, ale z drugiej strony nie może już zasnąć bez Davida obok i zastanawia się, jak to będzie po programie. Grześ powiedział, że ma takie same "rozkminy" o Magdzie.

Czuję, że mnie do niej ciągnie. Ale ja jestem bardzo rozkminkowy i może mnie to czasami gubi, ale zastanawiam się, czy to jest tylko na potrzeby programu

Angelika utożsamia się z uczuciami kolegi. Okazała mu swoje wsparcie.

Jest tyle rzeczy, które chciałbym powiedzieć, ale się boję

Grześ z "HP" zwołał naradę dziewczyn. Miały przedstawić Madzi całą prawdę

Grzegorz zwołał zebranie, w którym uczestniczyła Magda, Angelika i Klaudia. Poprosił koleżanki o to, aby powiedziały Madzi, jak zachowywała się Ola i co o nim mówiła. Dziewczyny potwierdziły, że ta para miała ze sobą wyłącznie przyjacielskie relacje.

"Ola się przede mną bardzo otworzyła" - dodał Grześ.

Klaudia postanowiła bronić kolegę.

"Madzia, ja też rozmawiałam z Grzesiem, pytałam go, jak się tutaj czuje. Powiedział, że czuje się samotny bez Ciebie i że między Wami była prawdziwa relacja" - opowiedziała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości