Gwiazdy

Jennifer Aniston o walce o dziecko. "Chciałam zajść w ciążę. Próbowałam in vitro"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Jennifer Aniston chciała mieć dziecko

Jennifer Aniston w najnowszym wywiadzie po raz pierwszy otworzyła się na temat posiadania dzieci. Gwiazda "Przyjaciół" wyznała, że bardzo chciała mieć dziecko, jednak nie mogła zajść w ciążę. Aktorka zdecydowała się również na metodę in vitro, która także się nie powiodła.

Jennifer Aniston udzieliła głośnego wywiadu dla magazynu "Vogue", w którym powiedziała o pracy na planie "Przyjaciół", rozstaniu rodziców, a także walce o dziecko. Do tej pory aktorka nie poruszała tego tematu w mediach. Serialowa Rachel wyznała, że bardzo chciała zostać mamą.

Agnieszka Woźniak-Starak przeszła in vitro. "Wiele osób marzy o dziecku"
Agnieszka Woźniak-Starak przeszła in vitro. "Wiele osób marzy o dziecku" Agnieszka Woźniak-Starak niedawno przyznała, że ma za sobą dwie, nieudane próby zapłodnienia in vitro.

Jennifer Aniston starała się o dziecko

W rozmowie z magazynem 53-latka powiedziała, że długo starała się zajść w ciążę, jednak bezskutecznie.

"Chciałam zajść w ciążę. Próbowałam in vitro. Nie udało mi się. Żałuję, że nikt mi nigdy nie powiedział, żebym zamroziła jajeczka. Teraz już za późno na macierzyństwo. Słyszałam, że jestem egoistką. Że interesuje mnie tylko kariera. Albo, że mąż mnie zostawił, bo nie chciałam mieć dzieci. To wszystko kłamstwa" - wyznała.

Jennifer Aniston w rozmowie wróciła wspomnieniami do czasu, kiedy jej rodzice się rozstali. Aktorka powiedziała, że nie było to rozstanie w przyjaźni, co bardzo się na niej odbiło. Jennifer Aniston przez lata nie utrzymywała kontaktu z mamą.

"Wybaczyłam matce i wybaczyłam ojcu. Nie chcę nosić w sobie żalu" - powiedziała.

Jennifer Aniston czuje się spełniona?

Jennifer Aniston w wywiadzie odniosła się również do swojego wieku. Zaznaczyła, że czuje się spełniona i nie chciałaby nic zmieniać.

"Nigdy nie czułam się lepiej. Musimy być dla siebie lepsze. Chciałabym być 65-latką, która spogląda wstecz i mówi do siebie: 'Wyglądałaś świetnie w wieku 53 lat'. Ten rozdział życia zatytułowałbym: 'Jak Feniks z popiołów'" - powiedziała.

Przypomnijmy, że Jennifer Aniston zyskała światową sławę po roli Rachel Green w serialu "Przyjaciele", który doczekał się aż 10 sezonów. Serial opowiada historię piątki przyjaciół — Rachel, Moniki, Phoebe, Rossa, Chandlera i Joey'a, którzy przechodzą wspólnie różne perypetie.

Mimo że od jego rozpoczęcia minęło już ponad 30 lat, to serial stale zdobywa coraz to nowych fanów. Dziś zyskał miano kultowego, a aktorzy do tej pory są kojarzeni przez widzów przez swoje serialowe postaci.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: GC Images

Pozostałe wiadomości