Hania z "HP" szczerze o kompleksach. "Nie sprawiam dobrego, pierwszego wrażenia"

Autor:
Urszula
Grabowska
Hanna Balcerzak z HP

Uczestniczka "Hotelu Paradise" Hania Balcerzak, ostatnio na swoim Instagramie zdradziła, co jest jej największym kompleksem. Teraz w rozmowie z nami wyjawiła, jak radzi sobie z zarzutami o anoreksji, pozostałymi mankamentami i jaki jest jej wymarzony partner.

Hania Balcerzak ma 23 lata i pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego, gdzie pracuje w salonie kosmetycznym i butiku. Widzom dała się poznać w ostatniej edycji "Hotelu Paradise", w którym jest w parze z Mikołajem. 23-latka jest bardzo związana ze swoim tatą, o czym chętnie mówi w mediach społecznościowych. Mimo wsparcia rodziny, dziewczyna od lat boryka się z kompleksami na temat swojego wyglądu. 

"Moim największym kompleksem jest nos, zawsze wszystkim powtarzam, że jest za duży i na pewno coś z nim kiedyś zrobię" - powiedziała Hania na Instagramie.

Uczestniczka przyznała, że problem z samoakceptacją zaczął się już w podstawówce, kiedy rówieśnicy wyśmiewali jej trądzik oraz to, że była "większa" od pozostałych. Hania Balcerzak przyznała się też do zabiegów medycyny estetycznej, co spotkało się z krytyką internautów.

Hania Balcerzak o zarzutach anoreksji 

W komentarzach pod niektórymi zdjęciami internauci zaczęli pisać, że Hania choruje na anoreksję. Uczestniczka "Hotelu Paradise" zdementowała te plotki. Hania Balcerzak przyznaje jednak, że czasem w życiu towarzyszy jej duży stres i nie ma czasu na zdrowy tryb życia. 

- Ludzie mówią, że nie sprawiam dobrego, pierwszego wrażenia, nie wiem dlaczego. Zauważyłam, że mam wiele wiadomości czy komentarzy odnośnie do tego, czy nie mam anoreksji, więc stanowczo odpowiadam NIE. Przed wylotem do Panamy miałam bardzo dużo stresu związanego z programem jak i tym, co będzie się działo po powrocie, zapomniałam o jedzeniu i dbaniu o zdrowy wygląd - mówi Hania Balcerzak.

Zobacz wideo:

Grzegorz Bartoszek z "Hotelu Paradise" - co będzie robił po programie?
Grzegorz Bartoszek z "Hotelu Paradise" - co będzie robił po programie? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Hania z "Hotelu Paradise 6" o idealnym partnerze

Hanna Balcerzak jest w programie w parze z Mikołajem. Oboje przyznają, że lubią w sobie wygląd fizyczny, jednak w kwestii charakteru widzą w sobie wiele różnic. Mikołaj Grzybowski w ostatnim odcinku zarzucił Hani Balcerzak buntowanie dziewczyn, szczególnie w stosunku do uczestników rajskiej wyspy. Uczestniczka panamskiego show stanowczo zaprzeczyła zarzutom chłopaka. W rozmowie z nami, opowiedziała o swoim idealnym partnerze w hotelu i na życie.  

- Na pierwszym miejscu jest u mnie szczerość, powtarzam to zawsze każdemu, ponieważ bez niej nie ma żadnej relacji, nawet między przyjaciółmi. Poza tym zwracam uwagę na to czy jest zabawny i jaki ma szacunek do rodziny, uważam, że z tego można bardzo dużo wywnioskować - mówi uczestniczka panamskiego show. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

Pozostałe wiadomości