Popularna grupa kabaretowa i tenisista gośćmi Kuby Wojewódzkiego. "Tworzą polską historię"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Kto wystąpi w nowym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego?

Kuba Wojewódzki wystartował z jesiennym sezonem swojego talk-show. W drugim odcinku na jego słynnej kanapie zasiądą członkowie kabaretu Neo-Nówka oraz młody tenisista Hubert Hurkacz. Czym zasłynęli goście, których dziennikarz opisał w wyjątkowo serdeczny sposób?

Wtorkowe wieczory zawsze były zarezerwowane dla jednego dziennikarza. Kuba Wojewódzki testuje swoich rozmówców. Zadaje im trudne pytania, z którymi radzą sobie tylko nieliczni. Gospodarz programu zaprasza ludzi z różnych światów: sportu, kina, muzyki, internetu. Często dobiera gości na zasadzie kontrastu.

Kto wystąpi w drugim odcinku jesiennego sezonu programu Kuby Wojewódzkiego?

Kuba Wojewódzki doczekał się 32. sezonu swojego programu. Aż trudno uwierzyć, że czas tak szybko leci. Niektóre gwiazdy odwiedzają go ponownie. Kabaret Neo-nówka i Hubert Hurkacz zadebiutują w show.

"We wtorek u mnie ci, którzy tworzą polską historię... Zastali Polskę ciemną, a zostawili oświeconą - kabaret Neonówka oraz 10 rakieta świata - Hubert Hurkacz" - zapowiedział Kuba Wojewódzki na Instagramie.

Odcinek z ich udziałem zostanie wyemitowany na antenie TVN we wtorek 13 września o godzinie 22.40. W Playerze czeka na Was też rozszerzona wersja odcinka – "Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy".

Iga Krefft o luksusowym życiu polskich gwiazd. "To stereotyp"
Iga Krefft o luksusowym życiu polskich gwiazd. "To stereotyp" Gwiazdy żyją w dostatku i luksusie? Iga Krefft w rozmowie z nami wyraźnie zaznacza, że to tylko stereotyp. "To tak nie wygląda"

Kabaret Neo-Nówka. Członkowie, historia kabaretu, występy

Kabaret Neo-Nówka został założony w 2000 roku. Na początku funkcjonował pod nazwą To-Niemy. Dziś w składzie grupy jest Roman Żurek - założyciel i autor tekstów oraz Michał Gawliński i Radosław Bielecki. Artyści w swojej twórczości poruszają tematy społeczne i polityczne. Pod koniec lipca wystąpili w Koszalinie z nową wersją skeczu "Wigilia", który stworzyli w 2018 roku. Ich występ odbił się szerokim echem m.in. ze względu na nawiązania do rządów Prawa i Sprawiedliwości.

Kim jest Hubert Hurkacz?

Hubert Hurkacz to 25-letni polski tenisista. Sportowiec urodził się we Wrocławiu. Fascynował się tenisem już w dzieciństwie. Ciężka praca doprowadziła go na szczyt. Startował w takich turniejach jak Puchar Davisa czy Wimbledon. Ma na swoim koncie zwycięstwo nad legendą tenisa, za jaką uważa się Rogera Federera. W 2018 roku chłopak miał szansę zdobyć tytuł "odkrycia roku".

Tenisista chroni życie prywatne i nie chwali się tym, czy u jego boku jest jakaś dziewczyna. Być może Kuba Wojewódzki skłoni go do zwierzeń.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

Pozostałe wiadomości