Jacek z "HP" pokazał ukochaną? Wymowne zdjęcie... "Z moim szczęściem"

Jacek Kania z "Hotel Paradise 7"
Jacek Kania z "Hotel Paradise 7"
Źródło: TVN
Choć od finału 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" minęło sporo czasu, internauci wciąż interesują się życiem uczestników. Jacek Kania, który zwyciężył rajskie show rozstał się z programową partnerką i wiele wskazuje na to, że układa sobie życie u boku innej. Opublikował bowiem zdjęcie, na którym nazwał ją "swoim szczęściem". Zaskoczeni?

Jacek Kania i Kornelia Rajnerowicz niemal od pierwszych wspólnie spędzonych w rajskiej willi chwil mieli się ku sobie. Ich relacja przypominała sinusoidę i raz niemal kochali się na zabój, a raz starali się przebywać w dwóch skrajnych kątach willi. Jak dziś wyglądają ich relacje? To wielu może zaskoczyć.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Jacek z "HP" zdradził, jak potoczyły się jego losy z Kori
Jacek Kania z "Hotelu Paradise" zdradził, jak potoczyły się jego losy z Kornelią Rajnerowicz
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jacek Kania z "Hotelu Paradise" jest w nowym związku?

Uczestnicy 7. edycji "Hotelu Paradise" po zakończeniu emisji show jasno wyrazili się, że ich drogi się rozeszły. Powstały grupy, w których kilka osób spotyka się regularnie, razem podróżuje, czy spędza ważne dni. Jacek Kania niedawno poinformował swoich instagramowych obserwatorów, że spotka się z jedną z uczestniczek. Nikt jednak nie spodziewał się zdjęcia, które niedługo później obiegło media.

Jacek Kania spotkał się bowiem z Victorią Wojciechowską. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że napisał, iż... Tori jest jego szczęściem! Zobaczcie sami!

Jacek Kania
Jacek Kania
Źródło: Screen/TikTok

Jak myślicie, tę dwójkę połączyło coś więcej, czy to jedynie przyjaźń?

"Hotel Paradise". Jacek Kania o rozstaniu z Kornelią Rajnerowicz

Internauci byli bardzo ciekawi, czy po zakończeniu programu związek Kori i Jacka przetrwał próbę czasu. Uczestnicy byli niezwykle tajemniczy i długo trzymali obserwatorów w niepewności, jednak w końcu zdecydowali się wydać oświadczenie. Niestety, ich związek nie przetrwał.

"No i właśnie, stoimy po dwóch stronach barykady i Jacek woli rozwijać relacje przyjacielskie niż relację miłosną ze mną. Nie jesteśmy razem. Ciągnie nas do siebie, więc może kiedyś będziemy razem. Podchodzimy do tego z rozsądkiem" - powiedzieli.

Kornelia i Jacek opowiedzieli, że po programie nie mieli ze sobą kontaktu, a wszystko zmieniło się z czasem.

"Po powrocie do Polski my tego kontaktu nie mieliśmy za bardzo, raczej byliśmy od siebie oddaleni. Co prawda nie byliśmy obrażeni, ale nie było nam po drodze i po czasie zaczęliśmy znowu wkraczać w ten tryb, żeby mieć kontakt" - powiedziała Kori.

Jacek zaznaczył, że Kori chciała być z nim w związku, jednak on nie, ponieważ mieszkali wtedy daleko od siebie, a on nie uznaje związków na odległość, jednak kiedy uczestnik przeprowadził się do Warszawy, ich relacje się polepszyły.

"Zaczęliśmy się przyjaźnić, kiedy Jacek przeprowadził się do Warszawy. My wtedy się często spotykaliśmy na jakieś gry, zabawy ze znajomymi i tak to trwało do końca wakacji. Cały czas była ta przyjaźń i było to rozwijane" - mówili.

Z czasem okazało się, że ich relacja na nowo zaczęła przypominać związek, jednak Jacek nie był w pełni szczery z Kornelią i nie mówił, co mu nie odpowiada w zachowaniu partnerki, co tylko oddalało ich od siebie. Kori z Jackiem dodali, że po programie zaczęli trzymać się z dwiema różnymi grupami uczestników z "Hotelu Paradise" co dodatkowo wpłynęło negatywnie na ich relacje.

Po czasie Kornelia z Jackiem doszli do wniosku, że mimo że czują coś do siebie, nie są w stanie być jeszcze w związku, a decyzję o tym podjął właśnie Jacek. Jak na razie para postawiła na przyjaźń, a jak potoczą się ich losy, tego dowiemy się już niedługo.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości