Anita ze "ŚOPW" pojechała na wakacje bez męża. Komentarz Adriana zaskoczył fanów

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło: Player/Instagram@anitaczylija
Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak są małżeństwem ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Para pokazuje w mediach społecznościowych, jak wygląda ich życie po udziale w telewizyjnym eksperymencie. Fani plotkowali nawet o kryzysie w ich związku. Teraz Anita pojechała bez męża na wakacje, a Adrian zabrał głos w tej sprawie.

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się, że spędza wakacje w Tanzanii, gdzie wypoczywa na Zanzibarze. Na ten wyjazd szykowała się aż pięć lat. "Do samego końca toczyłam wewnętrzną walkę" - zdradziła, dodając, że konieczne były konsultacje z mężem. Poznajcie szczegóły.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Marvin z "HP" wyjawił czy jest z Oliwką
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Anita ze "ŚOPW" pojechała bez męża na wakacje. Adrian zabrał głos

Anita Szydłowska udostępniła na Instagramie pierwsze zdjęcie z podróży. Wyjaśniła, dlaczego musiała stoczyć wewnętrzną walkę, aby wyjechać z Polski.

"Bo my mamy, zawsze stawiamy siebie na ostatnim miejscu. A może właśnie, od czasu do czasu, warto jest posłuchać tych prostych słów: 'Hakuna Mata', czyli, 'nie przejmuj się!'. Kiedy na co dzień nawarstwia się mnóstwo spraw i jesteśmy przytłoczeni do tego stopnia, że czasem trudno się nam skupić, nie umiemy sobie odpuszczać, może warto spojrzeć na to z dalszej perspektywy i wyłączyć na chwilę. Bardzo się cieszę, że dałam się namówić na ten szalony pomysł last minute" - zdradziła.

Na zdjęcie Anity zareagowała inna uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która niedawno po raz drugi została mamą.

"I tak powinno być, udanego czasu!" - skomentowała Aneta Żuchowska.

Anita pojechała na wakacje z przyjaciółką, któraś z jej obserwatorek na Instagramie myślała, że właśnie z Anetą Żuchowską. Internautka dodała komentarz. "Tak trzeba żyć, nie mamy wpływu na wiele rzeczy, a jeśli my nie będziemy wypoczęte, uśmiechnięte, to, kto za nas zbuduje świat naszym dzieciom" - zauważyła.

Zaskakująca jest odpowiedź Adriana na słowa fanki. "Nie no, pewnie nikt inny… świat się zawali w trymiga" - napisał. To nie koniec jego wypowiedzi. Sprawdźcie w drugiej części artykułu.

Adrian ze "ŚOPW" komentuje wyjazd żony

Adrian postanowił zamieścić pod postem żony dodatkowy komentarz. Sam z chęcią towarzyszyłby jej teraz na egzotycznych wakacjach.

"Hmm może kiedyś i ja. Od początku, kiedy się poznaliśmy, mówiłem, że Zanzibar&Kite to jedno z listy 'TO DO'. Zamiast tego, wyszło, że od ponad 5 lat na kite nie pływałem nigdy więcej. Bo MY-tatusiowie stawiamy siebie na ostatnim miejscu…" - wyznał.

Anita zapewniła męża, że o tej porze roku jego sportowa zajawka z pewnością nie miałaby racji bytu.

"Adrian na pewno trzeba wybrać inną porę, bo teraz nie ma wiatru i ani jednego kite na horyzoncie" - odpisała.

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło: Instagram @anitaczylija

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Player/Instagram@anitaczylija

podziel się:

Pozostałe wiadomości