Jay z "HP" zdradził fanom, jakie ma plany względem Elizy. "Planujecie ślub"?

Eliza i Jay z "HP"
Eliza i Jay z "HP" są nadal parą
Źródło: Facebook @Hotel Paradise TVN7
Jay z "Hotelu Paradise" zorganizował Q&A, podczas którego padło pytanie o dalsze plany. Czy zamierza wziąć ślub z Elizą? Uczestnik "Hotelu Paradise" nie owijał w bawełnę i postanowił szczerze odpowiedzieć. Zaskoczeni?

Eliza i Jay byli uczestnikami 5. edycji "Hotelu Paradise". Uchodzili za parę idealną, która z łatwością wejdzie do finału. Niestety zostali wyeliminowani na krótko przed ostatnim odcinkiem. Od finału "Hotelu Paradise" minęło już trochę czasu, a Eliza i Jay wciąż budują swój związek. Stali się bardzo aktywni w sieci, gdzie zdarza im się odpowiadać na pytania internautów.

Hotel Paradise. Eliza i Jay wezmą ślub?

Eliza i Jay wykorzystują popularność, którą zyskali dzięki udziałowi w "Hotelu Paradise". Stali się aktywnymi użytkownikami mediów społecznościowych, a także wkroczyli na serwis YouTube, gdzie publikują vlogi ze swojej wspólnej codzienności. Para mieszka razem i pomimo młodego wieku wydaje się mieć poważne plany względem przyszłości. W środę Jay zorganizował zabawę w Q&A, podczas której padło pytanie o ślub! Uczestnik "Hotelu Paradise" mógł ominąć tę dosyć intymną kwestię, jednak zdecydował się odpowiedzieć.

"Planujecie z Elizą ślub?" - zapytał internauta.

"Nigdy nie związałbym się z kimś, gdybym nie zamierzał z nim spędzić życia" - odpowiedział Jay.

To dosyć poważna deklaracja, która niezmiernie ucieszyła fanów, trzymających kciuki za tę parę.

Jay z "Hotelu Paradise" o planach względem Elizy
Jay z "Hotelu Paradise" o planach względem Elizy
Źródło: Instagram @jay_dabrowski/https://www.instagram.com/jay_dabrowski/
Quiz z Elizą i Jayem z "Hotelu Paradise"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Eliza i Jay w "Hotelu Paradise". Mają najdłuższy staż

Eliza i Jay byli parą z najdłuższym stażem. Podczas wielu Rajskich Rozdań udowadniali, że będą trwać w tej relacji i razem zmierzają do szczęśliwego końca, dlatego byli przekonani, że z łatwością dotrą do finału, w czym, jak twierdzą, utwierdzali ich współtowarzysze. W rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl Eliza skomentowała liczne pytania, które pojawiły się po emisji ostatnich odcinków programu.

- Ta pewność siebie przyszła przede wszystkim od innych uczestników. Nie było żadnej osoby w "Hotelu Paradise", która nie powiedziała, że zasługujemy na finał. To nie jest tak, że my powiedzieliśmy, że zasługujemy. To inni, osoby z boku nam to mówiły, że pod względem relacji i tego co się rozwija, finał jest gwarantowany - powiedziała wówczas uczestniczka.

"Hotel Paradise". Eliza i Jay
"Hotel Paradise". Eliza i Jay
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Facebook @Hotel Paradise TVN7

podziel się:

Pozostałe wiadomości