Programy

Rafał Torkowski z "Top Model" ożenił się z uczestniczką 4. edycji programu. Kim jest wybranka?

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Rafał Torkowski i Samuela Górska z "Top Model" wzięli ślub

Rafał Torkowski i Samuela Górska z "Top Model" wzięli ślub. Zakochani pokazali zdjęcia z uroczystości. Wiemy więc, jak prezentowali się przed ołtarzem. Przypomnimy też, jak zakończyła się ich przygoda w programie. Samuela Górska w przeszłości była związana z Antonim Królikowskim.

Oboje spróbowali swoich sił w telewizyjnym show. "Top Model" otworzył im drzwi do kariery, która toczy się teraz przede wszystkim w mediach społecznościowych. Zakochani nie ukrywali swojej miłości przed fanami. Chętnie dzielą się wspólnymi chwilami uwiecznionymi na fotografiach, również tych zmysłowych.

"Top Model" - Rafał Torkowski i Samuela Górska wzięli ślub

Rafał Torkowski pojawił się w 8. edycji "Top Model". Mężczyzna ukończył Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku. Przez 10 lat był w kadrze narodowej w skoku o tyczce, ale przerwał treningi i starty w zawodach z powodu kontuzji. Po zakończeniu kariery sportowej nie wiedział, co chce zrobić w życiu. Przez przypadek wziął udział w trójmiejskim pokazie mody i uświadomił sobie, że powinien spróbować iść w tym kierunku. Stwierdził, że lepiej czuje się przed obiektywem niż na wybiegu. Na Instagramie widać, że do dzisiaj bierze udział w różnych sesjach zdjęciowych.

Model pochwalił się zdjęciami ze ślubu. Jego żona uczyniła to samo. Państwo Młodzi opublikowali identyczne kadry. Wzięli ślub kościelny. Samuela Górska miała na sobie klasyczną białą suknię i długi welon. Małżonkowie dopiero teraz podzielili się radosną nowiną, ich ślub odbył się już 8 lipca 2022.

Przejdź do dalszej części artykułu. Kiedy Antek Królikowski spotykał się z Samuelą Górską?

Julia Sobczyńska z "Top Model" o związku z kobietą. Jej babcia poszła do księdza
Julia Sobczyńska z "Top Model" o związku z kobietą. Jej babcia poszła do księdza Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Samuela Górska to była dziewczyna Antka Królikowskiego

Samuela Górska wzięła udział w 4. edycji "Top Model", jednak zrezygnowała z programu przed pierwszą sesją zdjęciową. Jurorzy i uczestnicy byli zaskoczeni jej decyzją. Okazało się, że powodem jej odejścia były kwestie zdrowotne. Modelka nie porzuciła swoich marzeń. Dziś z powodzeniem bierze udział w kampaniach reklamowych, sesjach zdjęciowych i pokazach.

Z Antkiem Królikowskim pojawiła się pierwszy raz na Różach Gali w 2014 roku. Aktor zaprezentował się ze swoją wybranką na ściankach. Był wtedy świeżo po rozstaniu z aktorką Laurą Breszką. Relacja z modelką nie trwała długo i do dziś niewiadomo, z jakiego powodu dobiegła końca. Następną dziewczyną Antka Królikowskiego okazała się młoda wokalistka Kasia Sawczuk.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

Pozostałe wiadomości