Jarosław Bieniuk zdradził plany syna, który wybrał inną ścieżkę niż siostra. Wyjedzie z Polski?

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Jarosław i Szymon Bieniuk

Jarosław Bieniuk opowiedział o przyszłości dzieci. Oliwia Bieniuk poszła w ślady mamy i zajęła się aktorstwem. A co z jej bratem? W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl Jarosław Bieniuk opowiedział o tym, czy chciałby, aby Szymon zawodowo zajął się piłką nożną. Zdradził, że chłopakowi zamarzyło się studiowanie za granicą.

Jarosław Bieniuk z Anną Przybylską doczekał się trójki dzieci. Najstarsza jest córka Oliwia Bieniuk, która już dawno wyfrunęła z rodzinnego gniazda i podążyła śladami mamy. W mediach sporo dyskutowano o karierze dziewczyny, mniej informacji było o jej braciach - Szymonie i Janie. Były piłkarz ma jeszcze jednego syna. Najmłodszą pociechą jest Kazik, a jego mamą jest Martyna Gliwińska.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Jarosław Bieniuk o przyszłości syna Szymona. "Chciałby studiować za granicą"
Jarosław Bieniuk o przyszłości syna Szymona. "Chciałby studiować za granicą" Jarosław Bieniuk opowiada o swoich dzieciach i ich przyszłości. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jarosław Bieniuk o przyszłości syna. Czy Szymon Bieniuk pójdzie w ślady ojca?

Szymon Bieniuk ma 17 lat. Wziął udział w nagraniach specjalnego odcinka "Milionerów" z okazji Dnia Dziecka. Jego tata Jarosław Bieniuk w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz zdradził plany chłopaka na przyszłość. W wywiadzie podkreślił, że nie zabiegał o to, aby syn został zawodowym piłkarzem.

- Szymon już nie gra w piłkę. Do 13. roku życia trenował, później zrezygnował, ale ma z tego przyjemność cały czas, gra amatorsko i mam nadzieję, że będzie trenował jak najdłużej. Ja oczywiście nie mam oczekiwań, żeby był zawodowym piłkarzem, ale chcę żeby uprawiał sport i cały czas się ruszał — przekonywał Jarosław Bieniuk.

Jarosław Bieniuk w rozmowie dla cozatydzien.tvn.pl opowiedział, czy obawia się wkroczenia syna w dorosłość i wypuszczenia go z rodzinnego gniazda. Stwierdził, że wyprowadzka Oliwii Bieniuk już go na to przygotowała.

- Już przeżyłem ten moment, kiedy dziecko opuszcza dom rodzinny i wyjeżdża na studia, więc mam doświadczenie w tej kwestii. Nie obawiam się o Szymona. Jest bardzo samodzielny, rozsądny, inteligentny i akurat o niego chyba najmniej się obawiam — wyznał przed naszą kamerą.

Dowiedzieliśmy się, że Szymon Bieniuk chodzi do liceum o profilu prawniczym. Czy wiąże przyszłość z tym zawodem?

- Chodzi do liceum do klasy o profilu prawniczym i rzeczywiście myśli o tym kierunku, natomiast to nie jest jedyny kierunek, który rozważa. On przede wszystkim chciałby za granicą studiować, ale ma jeszcze dwa lata na to, żeby podjąć decyzję, cały czas pojawiają się jakieś różne pomysły, dyskutujemy, ale tak naprawdę to jest jego decyzja, on musi to poczuć — stwierdził Jarosław Bieniuk.

Jarosław Bieniuk z synem Szymonem w "Milionerach" z okazji Dnia Dziecka

1 czerwca zobaczymy specjalny odcinek "Milionerów" z okazji Dnia Dziecka. To już tradycja, że gwiazdy występują razem ze swoimi pociechami. W zeszłym roku Hubert Urbański zadawał pytania Janowi Peszkowi, który grał z synem Błażejem oraz Cezaremu Pazurze, który wystąpił z córką Anastazją. Zobacz tutaj specjalny odcinek "Milionerów". W tym roku o wygraną na rzecz podopiecznych fundacji TVN zawalczą oprócz Jarosława i Szymona Bieniuków aktorka Karolina Gorczyca z córką Marią oraz Justyna Steczkowska z synem Leonem Myszkowskim.

Fani "Milionerów" mogli zobaczyć w studio razem z Hubertem Urbańskim również inne gwiazdy. Został już wyemitowany odcinek z udziałem uczestników "Azja Express". Paulina Krupińska i Wojciech Łozowski oraz Krystian Pesta i Daria Ładocha wygrali 251 000 złotych. Uczestnicy specjalnego odcinka zmierzyli się z pytaniami typu: "Jeśli ktoś chciałby stepować na stepie, to gdzie najlepiej?" oraz sprawdzające wiedzę na temat alfabetu Morse'a czy powieści J. K. Rowling "Harry Potter".

Szymon Bieniuk zyskał już na Instagramie spore grono obserwujących, ale nie zamieszcza na profilu w mediach społecznościowych zbyt wielu zdjęć. Na kilku jest z ukochaną.

Szymon Bieniuk pokazał dziewczynę Źródło: Instagram @bieniuk_szymon

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

Pozostałe wiadomości