Łukasz z "HP" podzielił się nowiną, że jego rodzina się powiększyła. Fani zaskoczeni

Łukasz Hryniewicki "Hotel Paradise 4"
Łukasz z "Hotelu Paradise" podzielił się radosną nowiną. Jego rodzina się powiększy
Źródło: Player
Łukasz Hryniewicki był uczestnikiem 4. edycji "Hotelu Paradise". Po programie przez dłuższy czas tworzył związek z Naną, jednak relacja nie przetrwała próby czasu. Teraz Łukasz poinformował, że jego rodzina się powiększyła. Uczestnik show musi odnaleźć się w nowej roli.

Już niedługo na antenie stacji TVN7 zadebiutuje wyjątkowy sezon "Hotelu Paradise". Tym razem do raju wrócą uczestnicy poprzednich edycji show. Dotychczas dowiedzieliśmy się, że w "Hotel Paradise All Stars" wystąpią: Basia Pędlowska, Łukasz Książkiewicz, znany pod pseudonimem "Blondino Latino" oraz Natalia "Nana" Majos. Nowy, nietypowy sezon show zadebiutuje na antenie stacji TVN7 już 25 maja.

Przeczytaj też: Łukasz Książkiewicz, czyli Blondino Latino w "Hotel Paradise All Stars". "Chcę pokazać światu moją muzykę"

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"True Love" – dalsze losy uczestników

TRUELOVE_Oliwia_Marcin_5_2
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
"True Love". Czy Oliwia i Marcin są razem po programie?
"True Love". Czy Oliwia i Marcin są razem po programie?
Oliwia z "True Love" o relacji z Maksymem
Oliwia z "True Love" o relacji z Maksymem
"True Love". Gigi o emocjach przed finałem z Kamilem i ich związku po programie
"True Love". Gigi o emocjach przed finałem z Kamilem i ich związku po programie
"True Love". Maksym i Klaudia są razem. Ich historia to scenariusz na film
"True Love". Maksym i Klaudia są razem. Ich historia to scenariusz na film
"True Love". Maksym i Klaudia zamieszkali razem. "Skoczyliśmy na głęboką wodę"
"True Love". Maksym i Klaudia zamieszkali razem. "Skoczyliśmy na głęboką wodę"
TRUE LOVE: REAKCJA OLIWII NA MAKSYMA I KLAUDIĘ
TRUE LOVE: REAKCJA OLIWII NA MAKSYMA I KLAUDIĘ
TRUE LOVE: KLAUDIA I MAKSYM O ROZSTANIU OLIWII I MARCINA
TRUE LOVE: KLAUDIA I MAKSYM O ROZSTANIU OLIWII I MARCINA

"Hotel Paradise". Łukasz Hryniewicki przekazał radosną nowinę

Zanim jednak ponownie będziemy mogli podziwiać zmaganie ulubionych uczestników "Hotelu Paradise", fani z zainteresowaniem śledzą dalsze losy pozostałych bohaterów. Jednym z nich jest Łukasz Hryniewiecki. Mężczyzna przez dłuższy czas związany był z Naną, którą niedługo widzowie będą mogli oglądać w "Hotelu Paradise. All Stars". Ostatecznie związek się rozpadł, a kobieta niejednokrotnie dawała do zrozumienia, że ostatnie wspólnie spędzone tygodnie nie należały do najlepszych.

Ten etap jednak za nimi i każdy żyje już swoim życiem. Łukasz wciąż jest aktywny w sieci, gdzie ochoczo publikuje relacje z codziennego życia. Niedawno uczestnik "Hotelu Paradise" poinformował, że jego rodzina się powiększy! Mężczyzna z nieskrywaną radością oczekiwał przyjścia na świat chrześniaka.

"Wszystko wskazuje na to, że dziś rodzina się powiększy. Ojciec chrzestny na ciebie czeka" - pisał niedługo przed porodem.

Łukasz postanowił skrupulatnie relacjonować ostatnie chwile przed narodzinami, dzieląc się z fanami informacjami na bieżąco. Tak oto mogli dowiedzieć się, że malec zwleka z opuszczeniem maminego brzucha, a gdy w końcu przyszedł na świat, mężczyzna napisał:

"Jest już chrześniak".

Jak Łukasz odnajdzie się w nowej roli?

"Hotel Paradise". Łukasz Hryniewicki
"Hotel Paradise". Łukasz Hryniewicki został ojcem chrzestnym
"Hotel Paradise". Łukasz Hryniewicki
Źródło: Instagram @lukaszhr_official

"Hotel Paradise". Łukasz i Nana rozstali się

Nana i Łukasz byli jedną z par, która utworzyła się w rajskiej willi "Hotelu Paradise". Choć fani nie dawali im szans na przetrwanie, zakochani w marcu zeszłego roku świętowali rocznicę. Przez dłuższy czas tworzyli związek na odległość, jednak w końcu zdecydowali się razem zamieszkać. W rozmowie z nami zdradzili, że od pewnego czasu są na swoim i próbują się docierać. Sielanka nie trwała jednak długo. W grudniu Nana i Łukasz opublikowali oświadczenie, w którym poinformowali, że ich związek przeszedł do historii.

"Nadszedł ten czas. Jak wiecie, mieliśmy dużo fajnych chwil, mieliśmy też i gorsze, jak to w związku bywa. Nie wszystko jest tak kolorowe, jak na Instagramie. Ostatnie tygodnie nie należały do najlepszych i gorsze chwile przeważyły. Rozumieliśmy, że jednak się od siebie różnimy i żyjemy na innych zasadach. Są pewne kwestie, które są nie do przejścia" - czytamy.

Różnice okazały się nie do przejścia i para podjęła trudną decyzję o rozstaniu.

"Dziś ogłaszamy publicznie nasze rozstanie, ale zatrzymamy nasze powody dla siebie. Na pewno każdy wyciągnie z tego wnioski" - dodali.

Przeczytaj też: Nana Majos z "HP" o rozstaniu z Łukaszem. "Poczułam ulgę, że już kompletnie nic nas nie łączy"

"Hotel Paradise All Stars". Zasady programu

Zasady "Hotelu Paradise" są jasne. Grupa singli pozbawiona telefonów komórkowych i odcięta od bliskich rozpoczyna przygodę w egzotycznym miejscu. Skupia się tylko na poznawaniu osób, z którymi chciałaby nawiązać romantyczną relację i przy okazji wygrać duże pieniądze. Ten program daje ludziom szansę, ale nie każdy w danej chwili potrafi z niej skorzystać. Bywa, że uczestnik "wygrywa" w programie coś zupełnie innego, a mianowicie przyjaźń.

"Hotel Paradise All Stars" to kolejna szansa od raju, którą otrzyma grupa uczestników poprzednich edycji "HP". Ponownie zaproszono osoby, które są singlami i pragną kogoś poznać. Czy tym razem będzie im łatwiej w drodze do wielkiego finału? Może się wydawać, że powrót będzie dla nich bezstresowy. W końcu znają już zasady, wiedzą, z czym wiążę się udział w programie. Jednak nie mają pojęcia, czy w willi spotkają się ze swoimi byłymi partnerami lub największymi rywalami. Czy odżyją dawne emocje? W "Hotelu Paradise All Stars" ich nie zabraknie!

A wszystkie dotychczasowe odcinki "Hotelu Paradise" obejrzycie na VOD.pl oraz na player.pl.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska, Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości